Фотогалерея: Ваксові фігури. Шахтар обіграв Динамо зі скандалом

8 квітня 2012, 10:32
0
10
Вакс видаляє Гармаша

У суботу, 7 квітня, відбулося українське Класіко - в рамках 26-го туру Чемпіонату України Шахтар на Донбас Арені обіграв Динамо з рахунком 2:0.

Матч вийшов скандальним. В кінці першого тайму арбітр зустрічі Юрій Вакс показав друге попередження півзахиснику Динамо Денису Гармашу. У цьому епізоді гравець, якому надавали допомогу в межах поля, вирішив вибігти не за найближчу до нього лицьову лінію, а за бокову.

Арбітр вирішив, що Гармаш порушив правила. Як пізніше сказав голкіпер Динамо Олександр Шовковський, Вакс пояснив друге попередження з формулюванням "футболіст увійшов в гру без дозволу арбітра".

Після видалення біля лавки запасних почалася бійка, в якій однією з головних дійових осіб був півзахисник Динамо Олександр Алієв. Він як раз готувався замінити Гармаша на полі.

Алієв в результаті отримав жовту картку, а вслід за своїм гравцем за занадто бурхливі протести був вилучений і Юрій Сьомін. Помічник наставника Шахтаря Мірчі Луческу Олександр Спиридон пізніше сказав, що тренер киян дозволив собі образи на їх адресу.

Шахтар у другому таймі зміг реалізувати чисельну перевагу. Спочатку на добиванні добре зіграв Алекс Тейшейра, а потім Ярослав Ракицький вразив ворота Динамо головою.

Тепер команди за чотири тури до кінця Чемпіонату зрівнялися в турнірній таблиці за кількістю очок. Переможця турніру, очевидно, визначить Золотий матч.