17 квітня 2012, 22:39
0
16
Баварія здобуває перемогу над Реалом на домашньому стадіоні

У вівторок, 17 квітня, було зіграно перший півфінальний матч Ліги Чемпіонів, в якому Баварія вирвала перемогу над мадридським Реалом.

Баварія - Реал - 2:1

Голи: Рібері (17); Гомес (90) - Озіл (53)

Дебют зустрічі виявився за гостями – Реал включив максимальні швидкості і вже на сьомій хвилині Бензема міг відкрити рахунок, але його удар під поперечину парирував Нойєр. Витримавши штурм, Баварія відповіла голом. На 17-й хвилині після подачі кутового Рібері скористався відскоком і пробив Касільяса.

Після забитого м'яча мюнхенці заволоділи територіальною перевагою, але по-справжньому в першому таймі загрожували воротам Касільяса лише раз, коли Гомес пробивав з гострого кута, однак чудово зіграв воротар Реала.

Проваливши першу половину зустрічі, команда Моуріньо спробувала відігратися відразу ж після перерви і завдяки невеликому везінню їй це вдалося. На 53-й хвилині Роналдо не реалізував вихід один на один з Нойером, але Бензема продовжив атаку прострілом, Кріштіано бив фактично з нульового кута, і м'яч від голкіпера влучає в Озіла і залітає у ворота.

Гол розлютив Баварію, але німецькій команді ніяк не вдавалося розкрити оборону гостей. Лише під кінець зустрічі почала працювати зв'язка Лам-Гомес – перший подавав, другий пробивав головою. Спочатку Маріо промахнувся, потім пробив точно в Касільяса, а на 90-й хвилині форвард домігся свого, вже ногою замкнувши простріл від свого капітана.

Врятувати нічию Реалу, який відіграв матч дуже пасивно, не вдалося. Втім, рахунок 1:2 залишає команді Моуріньо непогані шанси здобути загальну перемогу на Сантьяго Бернабеу через тиждень.

Нагадаємо, що завтра у другому півфіналі зійдуться Барселона і Челсі.