2 пенальті і 4 голи: Ворскла і Зоря поділили очки

22 квітня 2012, 15:25
0
14
Ворскла приймає Зорю

Сьогодні, 22 квітня, відбувся матч 28-го туру української Прем'єр-ліги, в якому Ворскла не змогла перемогти Зорю.

Ворскла (Полтава) - Зоря (Луганськ) -2:2

Гол: Даллку (51); Селін (74-пенальті) - Ліпартія (8, 55-пенальті)

Попередження:
Даллку (27), Долганський (54), Матвєєв (59), Кривошеєнко (90) - Вернидуб (35)

Полтава. Ворскла ім. Бутовського. Початок матчу: 14:30

Арбітр: Сергій Бойко (Київська область)

Ворскла: Долганський, Даллку, Курилов, Матвєєв (Пєсков, 90), Селін, Маркоскі, Краснопьоров, Чичиков, Будник (Кривошеєнко, 46), Безус (Баранник, 71), Янузі

Зоря: Постранський, Ярмаш, Шуніч, Вернидуб, Гнатович, Грицай, Каменюка, Галюза (Білий, 90), Родич (Худзік, 80), Ліпартія (Ференчак, 81), Ідахор

Хронологія матчу:

5-а хвилина. Штрафний заробили господарі поля. Пішла навісна передача в штрафну суперника, голкіпер "Зорі" впевнено вийшов з воріт і забрав м'яч у руки.

8-а хвилина. ГОЛ 0:1 Кутовий заробили футболісти "Зорі". Навісна передача пішла на Ліпартію, який завдав потужного удару по воротах "Ворскли". Долганський не зумів врятувати свою команду.

15-а хвилина. Право на штрафний удар отримала луганська команда. Галюза виконував навісну передачу, м'яч перелетів через усіх і покинув межі поля.

19-а хвилина. Кутовий заробив "Ворскла". Чичиков навісив на Селіна, той пробив головою набагато вище мети.

21-а хвилина. Тепер вже Чичиков намагався нанести удар головою, м'яч прилетів у руки до голкіпера луганської команди.

27-а хвилина. Перше попередження в матчі отримує Даллку.

31-а хвилина. Ледве "Зоря" не забила другий гол. Долганський занадто далеко вийшов зі своїх воріт, Галюза, отримавши м'яч намагався його перекинути, не вийшло.

35-а хвилина. Ще одне попередження в матчі, жовту картку отримав Віталій Вернидуб.

37-а хвилина. Штрафний заробила "Ворскла". Краснопьоров відзначився класним ударом, Постранський насилу зумів відбити цей м'яч перед собою. Пощастило, що на добиванні нікого не виявилося.

41-а хвилина. Ліпартія намагався зробив передачу на хід Каменюки, але вчасно вийшов з воріт голкіпер "Ворскли", який зумів забрати м'яч у руки.

51-а хвилина. ГОЛ 1:1 Досить швидко вдалося відігратися господарям поля. Маркоскі навішував зі штрафного, Даллку виграв верхову боротьбу і завдав точного удару.

54-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! У ворота "Ворскли". Долганський завалив у своїй штрафній площі Родича. Суддя відразу показав на "точку". Жовта картка на додачу.

55-а хвилина. ГОЛ 1:2 Ліпартія оформляє дубль! Вдалося йому переграти стража воріт "Ворскли" з одинадцятиметрової позначки.

59-а хвилина. Матвєєв отримав попередження.

63-а хвилина. Долганський рятує зараз свою команду. Родич отримав м'яч метрах в десяти від воріт "Ворскли", але переграти воротаря йому не вдалося.

69-а хвилина. Пощастило зараз "Зорі"! М'яч після потужного удару від Олексія Чичикова прийшовся в поперечину!

73-а хвилина. ПЕНАЛЬТІ! Баранник щойно вийшов і опинився на газоні у штрафному суперника після контакту з Галюзою.

74-а хвилина. ГОЛ 2:2 Другий гол з пенальті в матчі, і другий гол! Євген Селін завдав найсильніший удар з "точки".

90 +1 хвилина. Жовта картка показана Кривошеєнку.