ГоловнаСпортФутбол
 

Донецький Металург дізнався про суперників у другому відбірковому раунді Ліги Європи

25 червня 2012, 17:22
0
6
Донецький Металург дізнався про суперників у другому відбірковому раунді Ліги Європи
Фото: ФК Металург (Донецьк)
Металург зіграє з боснійським Борацом або чорногорським Челіком

У понеділок, 25 червня, у швейцарському Ньоні відбулося жеребкування першого і другого кваліфікаційних раундів Ліги Європи.

Перший кваліфікаційний раунд:

Інтeр (Баку, Азербайджан) - Транс (Нарва, Естонія)

Сениця (Словаччина) - МТК (Угорщина)

Тірана (Албанія) - Гревенмахер (Люксембург)

Торпедо (Кутаїсі, Грузія) - Актобе (Казахстан)

Борац (Боснія і Герцегевіна) - Челік (Чорногорія)

Баки (Азербайджан) - Мура (Словенія)

Ельфсборг (Швеція) - Флоріана (Мальта)

Ренова (Македонія) - Лібертас (Сан-Марино)

ФК Санта-Колома (Андорра) - Осієк (Хорватія)

Ягодина (Польща) - Ордабаси (Казахстан)

Діфферданж (Люксембург) - Рунавік (Фарерські острови)

Русенборг (Норвегія) - Крузадерс (Північна Ірландія)

МюПа (Фінляндія) - Сефн Друїдз (Уельс)

Шауляй (Литва) - Левадія (Естонія)

Богеміан (Ірландія) - Тор (Ісландія)

Сараєво (Боснія) - Хайберніанс (Мальта)

Твенте (Нідерланди) - УЕ Санта-Колома (Андорра)

Рудар (Чорногорія) - Ширак (Вірменія)

Фламуртарі (Албанія) - Гонвед (Угорщина)

Дачия (Молдова) - Цельє (Словенія)

Судува (Литва) - Даугава (Латвія)

КуПС (Фінляндія) - Лланеллі (Уельс)

Кальмар (Швеція) - Кліфтонвіль (Північна Ірландія)

Вікінгур (Фарерські острови) - Гомель (Білорусь)

Хафнарфьордур (Ісландія) - Ешен-Маурен (Ліхтенштейн)

Лех (Польща) - Жетису (Казахстан)

Хазар (Азербайджан) - Нимме Калью (Естонія)

Біркіркара (Мальта) - Метaлург (Скоп'є, Македонія)

Зета (Чорногорія) - Пюнік (Вірменія)

Теута (Албанія) - Метaлург (Руставі, Грузія)

Олімпія (Словенія) - Женесс Еш (Люксембург)

Стреймур (Фарерські острови) - Гандазасар (Вірменія)

Сент-Патрікс (Ірландія) - ІБВ (Ісландія)

Металлургс (Латвія) - Ла Фьоріта (Сан-Марино)

Ювяскюля (Фінляндія) - Стабек (Норвегія)

Зімбру (Молдова) - Бангор Сіті (Уельс)

Шкендія (Македонія) - Портадаун (Пн. Ірландія)

Матчі стартового відбіркового раунду відбудуться 5 і 12 липня.

У другій кваліфікації зіграє перший представник України - донецький Металург. Український клуб зіграє з переможцем пари Борац (Баня-Лука, Боснія) - Челік (Нікшич, Чорногорія).

Перший матч Металург проведе вдома 19-го липня, матч у відповідь - 26-го липня в гостях

Другий кваліфікаційний раунд:

Хазар (Азербайджан)/Нимме Калью (Естонія) - Лех (Польща)/Жетису (Казахстан)

Ескісехірспор (Туреччина) - Сент-Джонстон (Шотландія)

Хайдук (Хорватія) - Сконто (Латвія)

АІК (Швеція) - Хафнарфьордур (Ісландія)/Ешен-Маурен (Ліхтенштейн)

Ренова (Македонія)/Лібертас (Сан-Марино) - Вікінгур (Фарерські острови)/Гомель (Білорусь)

Нафтан (Білорусь) - Црвена Звєзда (Сербія)

Войводіна (Сербія) - Судува (Литва)/Даугава (Латвія)

Ювяскюля (Фінляндія)/Стабек (Норвегія) - Зета (Чорногорія)/Пюнік (Вірменія)

Янг Бойз (Швейцарія) - Зімбру (Молдова)/Бангор Сіті (Уельс)

Локомoтив (Пловдив, Болгарія) - Вітесс (Нідерланди)

Тірана (Албанія)/Гревенмахер (Люксембург) - Олесунд (Норвегія)

Металург (Донецьк, Україна) - Борац (Боснія і Герцеговина) / Челік (Чорногорія)

Маккабі (Нетанья, Ізраїль) - КуПС (Фінляндія)/Лланеллі (Уельс)

Млада (Чехія) - Богеміан (Ірландія) / Тор (Ісландія)

Шауляй (Литва) / Левадія (Естонія) - Анортосіс (Фамагуста, Кіпр)

Мілсамі (Молдова) - Торпедо (Кутаїсі, Грузія)/Актобе (Казахстан)

Славен (Хорватія) - Шкендія (Македонія)/Портадаун (Пн. Ірландія)

Серветт (Швейцарія) - Стреймур (Фарерські острови)/Гандазасар (Вірменія)

Твенте (Нідерланди)/УЕ Санта-Колома (Андорра) - Інтeр (Турку, Фінляндія)

Жальгіріс (Литва) - Адміра Вакер (Австрія)

ФК Санта-Колома (Андорра)/Осієк (Хорватія) - Кальмар (Швеція)/Кліфтонвіль (Північна Ірландія)

Слован (Братислава, Словаччина) - Відеотон (Угорщина)

Рапід (Бухарест, Румунія) - МюПа (Фінляндія)/Сефн Друїдз (Уельс)

Вікторія (Плзень, Чехія) - Теута (Албанія)/Металург (Руставі, Грузія)

Баки (Азербайджан)/Мура (Словенія) - ЦСКA (Софія, Болгарія)

Інтер (Баку, Азербайджан)/Транс (Нарва, Естонія) - Астерас (Греція)

Гент (Бельгія) - Діфферданж (Люксембург) / Рунавік (Фарерські острови)

Анжі (Росія) - Фламуртарі (Албанія)/Гонвед (Угорщина)

Левскі (Болгарія) - Сараєво (Боснія)/Хайберніанс (Мальта)

Металлургс (Латвія)/Ла Фьоріта (Сан-Марино) - Легія (Польща)

Шахтар (Солігорськ, Білорусь) - Рід (Австрія)

Бней Ієгуда (Ізраїль) - Рудар (Чорногорія)/Ширак (Вірменія)

Русенборг (Норвегія)/Крузадерс (Північна Ірландія) - Ягодина (Польща)/Ордабаси (Казахстан)

Спартак (Трнава, Словаччина) - Слайго Роверс (Ірландія)

Дачія (Молдова) / Цельє (Словенія) - Ельфсборг (Швеція)/Флоріана (Мальта)

Широкі Брег (Боснія і Герцеговина) - Сент-Патрікс (Ірландія)/ІБВ (Ісландія)

АПОЕЛ (Кіпр) - Сеніца (Словаччина)/МТК (Угорщина)

Рух (Польща) - Біркіркара (Мальта)/Метaлург (Скоп'є, Македонія)

Орхус (Данія) - Діла Горі (Грузія)

Олімпія (Словенія)/Женесс Еш (Люксембург) - Тромсе (Норвегія)

Матчі пройдуть 19 і 26 липня.

Нагадаємо, що сьогодні також відбулося жеребкування стартових кваліфікаційних раундів Ліги Чемпіонів.

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: жеребьевкалига ЕвропыМеталлург Донецк
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.
powered by lun.ua

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Корреспондент.net в соцмережах