Шара прийшла: Динамо дотиснуло Металург на останніх секундах

14 липня 2012, 20:36
0
9
Динамо обіграло Металург

Сьогодні, 14 липня, відбувся матч першого туру української Прем'єр-ліги, в якому київське Динамо переграло донецький Металург.

Подробиці та текстову трансляцію матчу дивіться ТУТ.

На початку поєдинку команди нікуди не поспішали і спокійно розігрували м'яч в центрі поля. Поступово невеликою перевагою змогли заволодіти кияни, але при цьому динамівці продовжували здійснювати дурні помилки, так що особливо небезпечних атак глядачі все не бачили. В результаті до середини першого тайму стали лунати і перші свистки вболівальників, яких зовсім не радувала така боротьба на полі.

Ближче до тридцятої хвилини матчу гра навіть приблизно вирівнялась і тепер уже моменти стали виникати і біля воріт Динамо. Відзначимо непоганий удар у виконанні Казаряна за межі штрафної площі. М'яч просвистів у безпосередній близькості від штанги. Приблизно за п'ять хвилин до кінця першого тайму Дуду прийняв м'яч з глибини поля на лінії штрафної, розвернувся і пробив по воротах, але влучив точно в голкіпера, та плюс ще й боковий арбітр зафіксував офсайд. Далі тільки цікавіше. Кранчар відкрився на дузі штрафній, отримав м'яч з правого флангу і пробив у праву дев'ятку, проте м'яч пішов трохи вище цілі. Так в результаті перша половина матчу і завершилася за рахунку 0:0.

Другий тайм почався аж з подвійної заміни у виконанні наставника київського клубу. Не з'явилися після перерви Дуду і Аруна, вийшли же Гусєв і Гармаш. З перших хвилин після перерви гру під свій контроль прибрали футболісти Динамо, проте перший небезпечний момент у другому таймі дозрів тільки ближче до шістдесяти хвилин матчу. Пройшла навісна передача з правого флангу в штрафну, буквально в район воротарського майданчика, звідки Гармаш пробив точно під поперечину, голкіпер з труднощами перевів м'яч на кутовий. У наступній же атаці Гусєв отримав по ногах за метр від штрафного на лівому фланзі атаки. Стандарт кияни розіграли невдало. Простріл не вийшов, і гості змогли відсунути розвиток подій в центр поля, але зовсім ненадовго.

На сімдесят п'ятій хвилині матчу Нінкович виконав зрячу передачу з лінії штрафної площі на кут воротарської. Туди набігав Ідейє, проте якихось сантиметрів не вистачило футболістові, щоб зрізати м'яч у сітку воріт. Через кілька хвилин динамівці провели чергову затяжну атаку, кілька разів втрачали м'яч, але все-таки сфера була доставлена ​​в штрафний майданчик, Ідейє вискочив майже один на один з голкіпером, але невдало м'яч прийняв, а потім і захисник вже встиг втрутитися, перевівши гру на кутовий.

Чим ближче ставав фінальний свисток, тим голосніше ставав свист з трибун! Зовсім не раді були вболівальники Динамо грі в центрі поля. Не такого явно чекали шанувальники від стартового матчу. Уже в компенсований час динамівці змогли відкрити рахунок в матчі. Ідейє виграв верхову боротьбу і зрізав м'яч у дальній кут воріт після навісної передачі Ярмоленка. М'яч вдарився об штангу і закотився у сітку воріт. Не зреагував голкіпер. Матч завершився за рахунку 1:0 на користь динамівців.