Спасибі Ковалю: Динамо насилу пройшло Фейенорд в Лізі Чемпіонів

7 серпня 2012, 21:59
0
16
Динамо вистояло в матчі з Фейєнордом

У вівторок, 7 серпня, київське Динамо зіграло матч-відповідь третього кваліфікаційного раунду Ліги Чемпіонів проти роттердамського Феєнорда.

Ліга Чемпіонів. Третій кваліфікаційний раунд. Матч

Фейенорд (Роттердам) - Динамо (Київ) - 0:1

Гол: Ідейе (90 +6)

Перший матч - 1:2

У першому таймі на перший план вийшли воротарі обох команда. Спочатку Коваль перевів м'яч в штангу після дальнього удару від Схакена, потім Ервін Мюльдер зреагував на підступний удар Мілоша Нінковича.

На 18-й хвилині мав відкривати рахунок Фернандес, але з його ударом впритул впорався воротар Динамо. Команда Сьоміна відповіла ударом ідей з восьми метрів, але також чудово зіграв страж воріт Феєнорда.

Після цього небезпечні моменти біля Динамо закінчилися, а от Ковалю довелося крутитися в воротах як білці в колесі. На початку другої половини гри голкіпер став на шляху м'яча після удару з метра від Іммерса. Крім того, Максим неодноразово грав на виходах і страхував своїх захисників.

Під кінець зустрічі команда Сьоміна зосередила всі сили на обороні власних воріт, що їй цілком вдалося. Більш того, вже в компенсований час Браун Ідейе після комбінації з Гармашем забив переможний гол.

Таким чином, Динамо пробилося в раунд плей-офф Ліги Чемпіонів. Наступного суперника кияни дізнаються 10 серпня. Матчі відбудуться 21-29 серпня.