Повторення традицій. Тимощук і Баварія виграють Суперкубок Німеччини у Боруссії

12 серпня 2012, 22:20
0
24
Манджукич забиває у першому ж матчі

Сьогодні, 12 серпня, відбувся матч за Суперкубок Німеччини. У першому офіційному поєдинку німецького сезону перемогу святкувала мюнхенська Баварія, а Анатолій Тимощук вийшов на заміну у другому таймі.

Слід було бачити, з яким бажанням Баварія почала цю зустріч. Мюнхенці були окрилені всепоглинаючим бажанням домогтися перемоги, що досить швидко змусило помилятися захист чемпіона країни. Уже на шостій хвилині Рібері втік від захисника і з флангу вирізав передачу в центр ворожого штрафного на Манджукича. Маріо відірвався від Хуммельса й ногою відкрив рахунок своїм голам за "Баварію", 1:0.

За хвилину Маріо ледь не оформив дубль, спробувавши з двадцяти метрів закинути снаряд за комір Вайденфеллеру, який зреагував на удар. Але незабаром мюнхенці зміцнили свою перевагу: Роббен отримав передачу з глибини поля, вийшов на рандеву з голкіпером і пробив у дальню штангу. Мюллер першим опинився на добиванні, 2:0!

З будь-якою іншою командою Баварія цілком могла б таким чином вирішити результат зустрічі, але не з Боруссією. Картину трохи псували помилки, які часто робили футболісти обох команд. Дортмундці взяли м'яча під контроль, але нав'язати свою гру у них не виходило. Команда Клоппа виглядала несподівано слабо, ніби й не готувалася до поєдинку цілеспрямовано. По суті, весь перший тайм команди вже догравали, не наважуючись наважитися на рішучий навал. Баварія старанно оберігала здобуту перевагу, у Боруссії як слід нічого не виходило.

Другий тайм гості розпочали трохи більше активно. Ройс, Гюндоган і компанія спробували влаштувати облогу воріт противника. Після кутового на 49-й хвилині Роберт Левандовські навіть зумів небезпечно пробити головою, ось тільки Нойєр зумів врятувати Баварію від неприємностей. В атаці у відповідь партнери вивели Мюллера на ударну позицію, однак Томас не зумів толком обробити снаряд і поступився ним Вайденфеллеру. Ще дві хвилини по тому Пішчек пройшов своїм флангом і прострілив у центр на Ройса, який пробив у дотик. Цілився в дальній кут, голкіпер не встигав відбити загрозу, але м'яч пролетів поруч зі штангою. Після розіграшу чергового стандарту ледь не забив Хуммельс. Боруссія нагнітала обстановку, здавалося, команді не вистачало всього трохи. Ситуацію дещо розрядив вболівальник, вибігши на поле, але його досить швидко зловили.

В середині тайму Юрген Клопп зробив подвійну заміну, кинувши в бій Маріо Гетце, який лише недавно відновився. Але буквально одразу Баварія ледь не забила третій гол. Роббен потужно вдарив з середньої дистанції, але на щастя для Боруссії, Вайденфеллер в кидку витягнув м'яч з нижнього кута. В атаці у відповідь Левандовські був просто зобов'язаний заштовхати кулю у ворота Нойєра, мюнхенцям пощастило в тому епізоді. Хайнкес тут же випустив третього центрального захисника, і відразу ж стало зрозуміло, що саме оборона була пріоритетною для господарів у кінцівці зустрічі. А ось Клопп кинув в бій ще одного форварда, і Боруссія в підсумку зуміла скоротити відставання. На 75-й хвилині Левандовські отримав передачу від Шибера, розвернувся і загнав кулю в ціль, 2:1! Нойєр був безсилий – дуже вже гарно снаряд ліг на ногу Роберта.

Гості отримали мотивацію йти в атаку ще більшими силами. Незважаючи на всі вжиті Хайнкесом заходи, у чемпіона країни були шанси зрівняти рахунок. На 82-й хвилині в штрафному Баварії спалхнула пожежа, і Пішчек ледь не став героєм Дортмунда. За хвилину до кінця матчу Лам зіграв рукою у власному штрафному, а рефері проігнорував цей епізод. Мюнхенці все ж дотягли до фінального свистка і раділи голосно і щиро.

Баварія - Боруссія (Дортмунд) 2:1

Гол: Манджукич (6), Мюллер (11) - Левандовські (75)

Баварія: Нойєр - Лам, Данте, Боатенг, Кан (Бадштубер, 70) - Луїс Густаво, Кроос - Роббен (Шакірі, 85), Т.Мюллер, Рібері (Тимощук, 80) - Манджукич

Боруссія Дортмунд: Вайденфеллер - Пішчек, Суботич, Хуммельс, Шмельцер - Гюндоган, Ляйтнер (Гетце, 64) - Блащиковські (Шибер, 71), Ройс, Гросскройц (Перішич, 64) - Левандовські

За матеріалами: СПОРТ bigmir)net

ТЕГИ: БундеслигаАнатолий ТимощукБоруссия (Дортмунд)Бавария (Мюнхен)Суперкубок Германии