Головний тренер Баварії: Моя команда показала чудовий матч

3 квітня 2013, 07:47
0
10
Хайнкес вважає, що Баварія провела практично ідеальний матч проти Ювентуса

Юпп Хайнкес заявив, що в матчі Ліги чемпіонів з Ювентусом його команда подекуди виглядала супервпевнено.

"Ми підготувалися до матчу якомога краще, і наш план на гру було видно неозброєним оком. Ми одразу ж кинулися в атаку, змігши заодно вилучити з гри Андреа Пірло.

Баварія часом виглядала супервпевнено, деякі моменти матчу були просто ідеальними. У мене був чіткий план, і мені хочеться вірити, що він спрацював.

Я досконало вивчив Ювентус і прийшов до стратегії, яку ми сьогодні використали. Ми пресингували суперника дуже високо, а також зв'язали Пірло по руках і ногах. Це спрацювало. Відстояти свої ворота на замку в дуелі з італійською командою - фантастичне досягнення. Але мене вразило і те, як ми це зробили.

Сьогодні я побачив футбол найвищої якості. Ми контролювали хід гри всі 90 хвилин. Загалом, моя команда показала чудовий матч - не треба забувати, що нам протистояв клуб, який незабаром відстоїть титул чемпіона Італії", - заявив Хайнкес.

Нагадаємо, Баварія виграла перший чвертьфінал Ліги чемпіонів у Ювентуса з рахунком 2:0.

За матеріалами: uefa.com