Кубок України: Стали відомі імена всіх учасників 1/2 фіналу

0
61
Визначилися імена півфіналістів Кубка України

У середу, 17 квітня, відбулися матчі 1/4 фіналу Кубка України.

У першому поєдинку представник нижчої ліги українського чемпіонату Севастополь у кримському дербі зумів переграти Таврію тільки в серії післяматчевих пенальті.

Севастополь - Таврія: У кримському дербі визначився перший півфіналіст Кубка України

У другій грі луцька Волинь нічого не змогла протиставити ударній грі Дніпра - забивши голи в кінцівці першого і другого тайму, підопічні Хуанде Рамоса спокійно пройшли до півфіналу

У третьому матчі донецький Шахтар у першому таймі забив Карпатам два голи, але завдяки пенальті у свої ворота змусив уболівальників злегка похвилюватися за результат.

В останньому матчі чвертьфіналів Чорноморець відкрив рахунок проти київського Арсеналу красивим ударом, потім кияни відповіли таким же розкішним ударом. Але під кінець поєдинку гості після розіграшу кутового вирвали собі місце в півфіналі.

Таким чином, у півфіналах Кубка України зустрінуться Севастополь, Дніпро, Шахтар і Чорноморець. Жеребкування матчів відбудеться в п'ятницю, 19 квітня, об 11:00.

Ця ж новина на Спорт bigmir) net: Кубок України: Стали відомі імена всіх учасників 1/2 фіналу

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net