6 травня 2013, 19:34
0
17
Олександр Головко назвав причини поразки

Головний тренер збірної України (U-17) Олександр Головко прокоментував поразку своєї команди від ровесників з Росії з рахунком 0:3 у стартовому матчі Євро-2013.

"Природно, всі дуже засмутилися, рахунок неприємний дуже. В принципі, перший тайм був нормальним, а ось після перерви з'явилися проблеми. Будемо розбиратися. У нас є ще час, попереду дві гри. Дуже добре, що до наступного матчу ще два дні. Я думаю, що тут можна говорити про певний українському менталітеті - коли у тебе все добре, то і напружуватися не треба. Розберемося.

Росія громить Україну на юнацькому Євро-2013

Мені дійсно сподобався перший тайм, а в другому - не можу за щось зачепитися. Прикро, що після пропущеного м'яча опустили руки. Напевно, тут є і моя вина. Треба працювати над собою і робити те, що ми вміємо. Це був матч відкриття, може бути, хтось із хлопців відчував додатковий тиск, можливо, згубила самовпевненість. Для нас це перший досвід участі в чемпіонаті Європи, хоча з тією ж Росією ми вже грали два рази останнім часом. Урок, який нам сьогодні дали, красномовніший за будь-які розмови", - цитує Головка офіційний сайт UEFA.

Нагадаємо, чемпіонат Європи стартував 4 травня. Україна зіграє в одній групі з Росією, Італією і Хорватією.
Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Тренер юнацької збірної України прокоментував розгром від Росії