Шахтар виходить у фінал Кубка України

8 травня 2013, 18:52
0
18

У матчі 1 \ 2 фіналу Кубка України гірники у видовищному поєдинку здолали севастопольців.

Текстова трансляція матчу: Севастополь - Шахтар 2:4 текстова трансляція

Перший тайм (як і увесь поєдинок загалом) потішив уболівальників і просто любителів футболу великою кількістю голів і моментів біля воріт обох команд - попри статус аутсайдера протистояння, севастопольці виглядали досить впевнено і періодично турбували Андрія П’ятова. Однак початок поєдинку складався зовсім не на користь господарів - на 9-й хвилині Адріано, скориставшись помилкою в обороні господарів, відкрив рахунок, а вже через 10 хвилин Мхітарян подвоїв перевагу своєї команди. Тим не менш, севастопольці швидко оговталися від пропущених м’ячів і стали створювати моменти біля воріт гірників - спочатку Ковпак красивим ударом з розвороту послав м’яч у поперечину воріт П’ятова, а потім Ткачов відмінним ударом з-за меж штрафного скоротив відставання в рахунку.

Другий тайм севастопольці почали активніше і провели кілька атак на ворота П’ятова, однак більш високий клас гравців гостей дав про себе знати на 53-й хвилині - ніхто із захисників Севастополя на зміг зупинити сольний прохід Тайсона і завадити бразильцеві вивести Мхітаряна на Чуваєва. Вірменський гравець Шахтаря вкотре підтвердив свій неабиякий талант бомбардира і збільшив відрив у рахунку. Після третього голу оборона Севастополя остаточно перестала функціонувати як єдине ціле - Тайсон, Адріано і Мхітарян раз за разом робили із захисників господарів статистів, що дозволило Мхітаряну відзначитися двічі. Однак найкращий гравець у складі Севастополя у цьому матчі, Сергій Ткачов, не погодився зі станом справ і у блискучому стилі, з легкістю обігравши Чигринського, скоротив відставання в рахунку - 4:2. Вболівальники завелися і гарячою підтримкою гнали свою команду вперед до кінця матчу, проте більше голів севастопольській публіці продемонстровано не було.

2:4 - севастопольці у гідній боротьбі вибувають з Кубка України, Шахтар крокує до фіналу.

Севастополь 2:4 Шахтар (Донецьк)

Гол: Ткачов (37, 71) - Адріано (9, 65), Мхітарян (19, 53)