1 серпня 2013, 20:49
0
45
Григорчук - архітектор перемоги Чорноморця

У першому матчі протистояння з белградською Црвеною Звєздою, в рамках Ліги Європи, одеський Чорноморець заробив доробок у 2 м'ячі перед виїзною зустріччю в Белграді.

Подробиці та онлайн матчу: Чорноморець - Црвена Звєзда - 3:1, текстова трансляція

Чорноморець на правах господарів розпочав зустріч: Рієра вже після закінчення 5 хвилин завдає першого удару у ворота. Втім, практично в атаці у відповідь Савічевіч задекларував готовність гостей відповідати ударом на удар. У цілому цей мікроепізод став передвісником більш тривалого періоду довжиною в тайм. М'яч не затримувався в центрі поля, суперники намагалися відразу ж доставити його до штрафної опонента. І ось, на 32-ій хвилині відмінна двоступенева атака Чорноморця порушила баланс. Гол на свій рахунок записав Рієра, що не випав з гри, який підключився на догравання епізоду з глибини. Одесити побігли на куражі зміцнювати свою перевагу, просто не даючи сербам вільно розпоряджатися м'ячем і вже через 6 хвилин - круглий знову тріпотів у сітці воріт Црвени Звєзди, після гри в один дотик від Джедже.

Другий тайм розпочався з планової і вимушеної заміни гостей, які всіма своїми діями демонстрували свою незгоду з рахунком. Чорноморець, здавалося, свідомо відійшов в оборону, віддавши ініціативу гостям. І на 59-ій хвилині, після чергового свавільного прострілу зліва, Савічевіч виявився найбільш пристосованим до рикошету від Бергера, відправивши м'яч повз Безотосного. Серби на хвилі успіху вирішили, що можна закріпити роботу, але через деякий час після прощеного гола, український клуб зумів відсунути гру від своїх воріт і завдяки зусиллям Антонова, що кидався на кількох суперників, який класно притримував м'яч на чужій половині, перейшли в наступ, апогеєм якого став пенальті на 77-ій хвилині. Стандарт був призначений за фол проти Сантани. Найбільш активний гравець у другій половині матчу у складі одеситів - Антонов привів у виконання вирок данського арбітра.

Під завісу зустрічі Григорчук провів весь запас своїх замін, практично одноразово, випустивши Самодіна, Прийомова і Вангелі, які втім, не зуміли зважаючи на дефіцит часу запам'ятатися яскравими діями. Вже в компенсований час Фонтанелло в улюбленому стилі головою після стандарту мав шанс довести рахунок до розгромного, але потривожив сітку воріт Црвени Звєзди лише зовні.

Грамотна перемога Чорноморця імені Романа Григорчука.

Чорноморець (Одеса, Україна) - Црвена Звєзда (Белград, Сербія) - 3:1

Голи: Рієра (32), Джедже (38), Антонов (78, пенальті) - Савічевіч (59)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Чорноморець перемагає вдома Црвену Звєзду