17 серпня 2013, 23:18
0
10
Девіч не забив, проте віддав гольову

У суботу, 17 серпня, у матчі української Прем'єр-ліги ужгородська Говерла зазнала поразки у матчі з харківським Металістом.

Подробиці матчу: Говерла - Металіст 0:2 онлайн трансляція

Свисток на перерву зафіксував на табло ужгородського стадіону "Авангард" зафіксував рахунок 0:1 на користь Металіста, проте впродовж всього тайму гравці Говерли практично ні в чому не поступалися своєму більш іменитому супернику - моменти виникали біля воріт обох команд, і лише точний удар у виконанні Хосе Соси на останній хвилині тайму схилив чашу терезів на бік харків'ян.

Проте, гол у роздягальню не позначилася на ігрових кондиціях ужгородців у другому таймі, однак, незважаючи на досить пристойний рівень гри, клас гравців Металіста взяв своє, і Говерла пропустила знову - відзначився Бланко, з відмінної передачі від Девіча. Сам Марко в матчі відзначитися не зміг, і тепер ділить перше місце в списку бомбардирів з Євгеном Селезньовим.

Говерла (Ужгород) - Металіст (Харків) 0:2

Гол: Соса (45 +1), Бланко (62)

За матеріалами: СПОРТ bigmir) net