Київське Динамо здобуло першу перемогу цього року

0
1048
Динамо обіграло іспанську команду

Київський клуб відкрив програму контрольних матчів на зборі в Іспанії.

Свій перший матч міжсезоння кияни проводили проти скромного іспанського клубу Сегунди Б - Ліненсе. Звичайно, різниця в класі з перших хвилин кинулася в очі, але це не завадило саме Ліненсе першими відкрити рахунок. Самуель прийняв м'яч на лінії штрафної і точно відправив м'яч під поперечину воріт.

Відігралися динамівці тільки під завісу першого тайму. Мбокані почав на фланзі атаки, Ярмоленко віддав м'яч в центр на Безуса, який технічно відкотив м'яч під удар Гармашу. Денис не схибив, з 16-ти метрів пробивши у нижній кут! А в дебюті другого тайму підопічні Олега Блохіна вийшли вперед. Це Ленс у штрафному знайшов Беланда, який фінтами "розгойдав" захисника і з 15-ти метрів пробив у кут воріт.

Суркіс не сумнівається, що Динамо зіграє з Валенсією у Києві

Марокканцеві судилося поставити і ефектну крапку в матчі. На 84-й хвилині Юнес наздогнав м'яч в кутку поля, обвів одного захисника, прокинув м'яч повз іншого і з кута штрафного закрутив м'яч у дальній кут воріт! Динамо перемагає Ліненсе 3:1.
Динамо - Ліненсе 3:1

Голи: Гармаш, 42, Беланда, 52, 54 - Самуель, 18

Динамо (1-й тайм): Коваль, Даніло Сілва, Хачеріді, Віда, Тремулінас, Гармаш, Велозу, Безус, Ярмоленко, Мбокані, Кравець

Динамо (2-й тайм): Рибка, Драгович, Макаренко, Гусєв, Вукоєвич, Аруна, Цуріков, Сидорчук, Беланда, Ленс, Ідейє

Дивіться фотогалерею: Пригоди Динамо в Іспанії: Як команда Блохіна до сезону готується (ФОТО)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Київське Динамо здобуло першу перемогу цього року

За матеріалами: ФК Динамо Киев