Ріу Аве – Динамо - 0:3 – текстова трансляція матчу групового етапу Ліги Європи

Sport bigmir,  18 вересня 2014, 23:30
0
687
Ріу Аве – Динамо – онлайн-трансляція матчу групового етапу Ліги Європи

Онлайн-трансляція Ріу Аве - Динамо. У четвер, 18 вересня, в матчі 1-го туру групового етапу Ліги Європи зустрічаються португальська Ріу Аве і київське Динамо. Читайте онлайн-трансляцію на нашому сайті

Гол: Юнес Беланда (25), Андрій Ярмоленко (20)

Ріу Аве: Основний: Кассіо, Принс-Дезір Жуано, Ліонн, Тьягу Пінту, Марсело, Тарантіні, Дієго Лопес, Ренан Брессан, Педру Морейра, Еммануел Боатенг, Укра, Тренер: Педру Мартинш

Динамо: Основний: Олександр Рибка, Домагой Віда, Александар Драгович, Микита Бурда, Євген Макаренко, Сергій Сидорчук, Сергій Рибалка, Юнес Беланда, Андрій Ярмоленко, Артем Кравець, Тренер: Сергій Ребров

1: Арбітр дає свисток – розпочався перший тайм!

1: Ленс пройшов з м'ячем центр поля, віддав пас на Кравця, але останній не зумів прийняти пас і м'яч пішов за межі поля.

2: Ленс майже з центру поля пройшов до штрафного, попутно обігравши чотирьох футболістів суперника, але воротар Ріу Аве вийшов з воріт і забрав м'яч в руки.

3: Йде сильний дощ. Будемо сподіватися, що погодний фактор допоможе нашій команді у боротьбі з португальцями.

4: Поки найактивніший на полі – динамівець Ленс, який грає і в атаці, і в захисті.

5: Арбітр фіксує положення поза грою у Артема Кравця.

6: Дієго Лопес з правого флангу спробував виконати навіс в штрафну Динамо, але Драгович блокує цей пас.

7: Дієго падає на газон після легко торкання з Бурдою, але арбітр мовчить. Мабуть, театр сьогодні на полі не пройде.

9: Активно грає Динамо. Футболісти киян пресингують навіть голкіпера суперника.

10: Поле Ріу Аве в жахливому стані. Йде дощ, і газон ризикує скоро стати басейном.

11: Драгович б'є з-за штрафної, після розіграшу штрафного киян, але м'яч блокує захисник Ріу Аве

12: Пінто пройшов до лицьової лінії Динамо по лівому флангу, але його простріл блокує динамівець Драгович

14: Вболівальники зарядили популярну на українських стадіонах пісню про Путіна

15: Віда вривається в штрафну Ріу Аве, б'є, але голкіпер кінчиками пальців переправляє м'яч вище воріт

16: Динамо розігрує кутовий на правому фланзі. Знижка на Макаренка, той посилає м'яч в штрафну. Віда злітає найвище і завдає удару головою, але м'яч на щастя португальців летить повз ворота

18: На полі стільки води, що м'яч по газону взагалі не котиться

20: ГОЛ ! Ярмоленко забиває гол у своїй улюбленій манері. Лідер Динамо змістився з лівого флангу в центр і з-за меж штрафного точно пробив в лівий нижній від себе кут.

22: Кравець отримує жовту картку за симуляцію. Дуже дивно, але на форварді Динамо був фол. Проти Артема захисник Ріу Аве грав в ногу.

23: Динамо, забивши гол, вимкнуло швидкість і почало грати в пас через захист

25: ГОЛ! Юнес Беланда, отримав пас на вході в штрафну Ріу Аве, стоячи по центру, пробив у лівий нижній кут – 0:2!

26: Ленс з лівого флангу входить в штрафну Ріу Аве, робить навіс на дальню штангу на Кравця, той приймає на груди і... Арбітр дає свисток - Ленс в момент передачі випустив м'яч за лінію. Буде удар від воріт.

28: Ріу Аве ходить в атаки, але вони нічим небезпечним поки не закінчуються.

30: Кутовий розіграли динамівці. Беланда віддав на Макаренка, той повернув м'яч Юнесу вже в штрафний, останній б'є, але голкіпер Ріу Аве вибиває м'яч на кутовий

31: Ренан Брессан отримує жовту картку на удар ззаду по ногах Ярмоленка.

33: Динамо, мабуть, зробило висновки після нічиєї із Зорею. У матчі проти Ріу Аве підопічні Сергія Реброва пресингують суперника на його половині поля.

35: Ліонн б'є з метрів 30, але Драгович блокує цей удар.

36: Лопес, опинившись з м'ячем перед воротами Динамо, пробив повз. Пощастило зараз киянам.

40: Укра навішує в штрафну Динамо, але першим на м'ячі виявився Євген Макаренко

41: Стадіон свистить - Динамо повністю контролює хід та ігри і не дає господарям грати у свій футбол

42: Зазначимо, що Ріу Аве вже кілька хвилин грають в меншості. За межами поля медики португальської команди намагаються зупинити кров з носа захисника Прінса

43: Центральний захисник Ріу Аве повернувся на поле

45: Арбітр до основного часу першого тайму додав 2 хвилини

45 + 2: Свисток і команди відправляються на перерву. Зустрінемося в другому таймі через 15 хвилин

46: Розпочався другий тайм

47: Віда отримує жовту картку за фол в центрі поля проти гравця Брессана

48: Ленс пройшов лівим флангом, пробив з дальньої дистанції, але м'яч прилетів в руки голкіпера Ріу Аве.

52: У матчі почалася злива. Чекаємо водний футбол, знаючи, яке жахливе у Ріу Аве поле.

53: Ріу Аве навішує зі штрафного у воротарську зону Динамо, але Марсело пробив вище воріт.

56: Бурда зносить Пінто в метрах 30 до воріт Динамо. Буде штрафний

56: Брессан б'є зі штрафного, але м'яч потрапляє в стінку з гравців Динамо

57: Підсіло Динамо, кияни віддали ініціативу в матчі команді Ріу Аве. Ребров вирішив грати другий тайм на контратаках?

59: Бурда (Динамо) отримує жовту картку

62: Динамо заграло в свій улюблений футбол – гру від захисту.

64: Заміна у складі Ріу Аве: замість Брессана на поле вийшов Джебор.

67: Заміна у складі Динамо: замість Сидорчука на поле вийшов Велозу.

67: Джебор б'є з лінії воріт по воротах Динамо, але Рибка впорався з цим ударом.

69: ГОЛ! Юнес Беланда б'є майже з лінії штрафної, але  голкіпер Ріу Аве не може зловити м'яч і той відскочив до Кравця. Артем зміщується до лівої штанзі і б'є - гол і 0:3!

89: Арбітр додав 3 хвилини до основного часу другого тайму

90 + 3: Динамо заробило штрафний удар біля воріт Ріу Аве.

90 + 3: Динамо розігрує кутовий і втрачає м'яч, випускаючи його в аут

90 + 4: Арбітр дає свисток, який фіксує перемогу Динамо над Ріу Аве з рахунком 3:0