Хет-трик Андрія Ярмоленка приніс перемогу збірній України над Люксембургом

Sport bigmir,  15 листопада 2014, 21:10
0
247
Ярмоленко (в центрі) забив три м'ячі у ворота Люксембургу

В суботу, 15 листопада, збірна України на виїзді обіграла команду Люксембургу в матчі 4 туру групового етапу відбору на Євро-2016

Подробиці і трансляція матчу: Люксембург - Україна 0:3 трансляція матчу відбору на Євро-2016

Хетр-трик Андрія Ярмоленка приніс перемогу збірній України над Люксембургом в матчі відбору на Євро-2016.

Люксембург, який до середини першого тайму мав безліч моментів біля воріт збірної України, пропустив зі стандарту на 33-й хвилині. Після розіграшу кутового Денис Олійник віддав пас в центр штрафної на Ярмоленка, який точний ударом послав м'яч у ворота.

Після перерви збірна України стала грати більш агресивно біля воріт Люксембурга. Це вилилося в ще два забитих м'ячі, автором яких став Андрій Ярмоленко, що записав таким чином на свій рахунок хет-трик. Точні удари вінгера були здійснені на 53-й і 56-й хвилині.

Рахунок в матчі 0:3 і Україна повертається додому переможцем у цій грі.

Люксембург - Україна - 0:3

Голи: Ярмоленко (33, 53, 56)

Ця ж новина на Спорт bigmir)net: Хет-трик Андрія Ярмоленка приніс перемогу збірній України над Люксембургом