Мадридський Реал отримав суперника у фіналі клубного чемпіонату світу

0
521
Сан-Лоренцо пробився у фінал Клубного ЧС

Аргентинський Сан-Лоренцо лише в додатковий час зумів зломити опір новозеландського Окленда.

Новозеландський Окленд, для якого вихід у півфінал клубного чемпіонату світу вже став великим досягненням, вирішив цим не обмежуватися і дав бій переможцю Кубка Лібертадорес аргентинськогму Сан-Лоренцо.

Читай також: Мадридський Реал упевнено вийшов у фінал клубного чемпіонату світу

У перші 20 хвилин Сан-Лоренсо навіть жодного разу не вдалося підібратися до воріт Вільямса, а м'яч перебував під контролем гравців Окленда, які неспішно перепасовувалися в середині поля. Лише під кінець першого тайму ініціатива плавно перейшла до Сан-Лоренсо, який встиг в компенсований час відкрити рахунок зусиллями Баррьєнтоса.

Забитий м'яч помітно розслабив аргентинців, які поплатилися за це на 67 хвилині, коли Берлангу завершив комбінацію партнерів.

Аргентинці збадьорилися після пропущеного м'яча, але незважаючи на свої потуги, до кінця тайму забити переможний гол не зуміли. Втім, довго глядачам гола чекати не пройшлося і вже на третій хвилині додаткового часу Сан-Лоренцо знову вийшов вперед - як виявилося переможний м'яч на рахунку Матоса.

Тепер аргентинську команду чекає зустріч з Реалом у фіналі клубного чемпіонату світу: мадридці у півфіналі без проблем розібралися з мексиканським Крус Асуль (4:0). Вирішальний матч КЧМ відбудеться в Марокко в суботу, 20 грудня.