Ребров: Хлопці віддали всі сили боротьбі, і їм складно в чомусь дорікнути

Sport bigmir,  17 квітня 2015, 08:02
0
516
Ребров впевнений, що нічого страшного в нічиїй з Фіорентиною немає

Тренер Динамо Сергій Ребров розповів, що гравці Динамо після втраченої перемоги над Фіорентиною були засмучені.

"Сьогодні була важка гра, як і всі ігри в Лізі Європи. Це чвертьфінал, і ми розуміли, з якою командою граємо. Якби в перерві нам сказали, що підсумковий рахунок буде 1:1, ми б подумали, що це заслужено. В першому таймі Фіорентина створила достатньо моментів. Були моменти і у нас, і у них. У другому таймі діяли на контратаках. Гра закінчилася нічиєю, але у нас ще є гра у відповідь, потрібно до неї готуватися. Зараз хлопці засмучені в роздягальні, але ми розуміємо , що завтра буде новий день, і потрібно готуватися і намагатися пройти далі.

У Фіорентини в центрі півзахисту підібрані хороші, якісні виконавці, і нам потрібно було перекрити середину поля. Ми підказували і Віталіку, і Сергію, щоб вони не залишали свою зону, тому що Фіорентина грала дуже небезпечно за рахунок проникаючих пасів. Ми підказували, тому що Сергій Сидорчук дуже любить заграватися, любить йти у відбір, але іноді втрачає позицію. Тому іноді підказували, це абсолютно нормально. Віталік після першого тайму сказав, що у нього болить спина. Обидві заміни були вимушеними. Видно було, що хлопці віддали всі сили боротьбі, і їм складно в чомусь дорікнути.

Динамо - Фіорентина - 1:1 Відео голів та огляд матчу Ліги Європи

Ленс пропустив дуже багато - більше трьох тижнів, він тільки входить у свою форму, але за віддачею в сьогоднішній грі до нього претензій у мене немає. Що стосується Андрія Ярмоленка - так, він втрачав досить багато м'ячів, таке буває, але він старався, працював на команду. Так само, як і всі інші.

Що стосується фізичного стану - ми сьогодні грали проти дуже хорошої і якісної команди. Таких ігор дуже мало в чемпіонаті України. Ви подивіться на середній вік наших хлопців - 20-21 рік. Звичайно, їм непросто. Коли втратили ініціативу у грі з такою іменитою командою, як Фіорентина, можливо, в психологічному плані наші гравці були втомленими.

Нічого страшного, головне, що всі хлопці дограли до кінця, оборонялися всією командою. Звичайно, прикро пропускати гол на останніх хвилинах. Але нічого, є ще матч-відповідь", - розповів Ребров.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що Динамо в доданий час втратило перемогу над Фіорентиною

За матеріалами: ФК Динамо