Ярмоленко: Не розумію арбітрів, які за таке видаляють гравців у півфіналі

Sport bigmir,  24 квітня 2015, 10:20
0
170
Андрій Ярмоленко прокоментував видалення Ленца в матчі з Фіорентиною

Нападаючий Динамо вважає, що арбітр матчу Фіорентина - Динамо не повинен був показувати Ленсу другу жовту картку за симуляцію.

"Повторів епізоду з видаленням Ленса я ще не дивився, але, зізнаюся, не розумію суддів, які в матчах таких стадій єврокубків карають за подібне другою жовтою карткою. Дуже важлива гра, спірний момент, і відразу діставати другу жовту? Та просто не зупиняй гру, ти ж знаєш, у кого вже є в пасиві попередження. Ти суддя, ти повинен тримати гру в своїх руках.

Читай також: Джермейн Ленс: Партнери мені сказали, що я занадто красиво впав

Але справа сьогодні було не у видаленні і не в судді: коли ми грали в повному складі, у нас не було ніяких моментів біля воріт Фіорентини. До матчу домовлялися грати так, як уміємо, пресингувати суперника, але щось не виходило. У складі італійців виступають футболісти високого рівня, і вони легко виходили з-під нашого пресингу ", - сказав Ярмоленко після матчу з Фіорентиною.

Раніше СПОРТ bigmir)net повідомляв, що Динамо програло з рахунком 2:0 у матчі-відповіді чвертьфіналу Ліги Європи Фіорентині і залишило турнір. З 40-ї хвилини кияни грали в меншості.

Дивіться фотогалерею: Гідно попрощалися з Європою: Як Динамо в Італії програло

За матеріалами: dynamo.kiev.ua
ТЕГИ: футболлига ЕвропыФиорентинаАндрей ЯрмоленкоДинамоДжермейн Ленс