Тренер збірної України: У матчі з Грузією не все вдалося виконати

0
287
Заваров не надто залишився задоволений грою збірної України

Олександр Заваров прокоментував переможний матч збірної України над Грузією.

"Усім нашим новачкам ще треба багато працювати, щоб стабільно грати не тільки в клубах, але і в збірній. Якщо говорити щодо гри, не все вдалося виконати. Ті завдання, які ми ставили перед командою, не всі виконали, особливо якщо говорити про перший тайм. Другий тайм був більш цікавий, але це не та якість гри, яка має бути на наступну гру. Думаю, хлопці всі це розуміють, і повинні зробити хороший результат у матчі з Люксембургом.

У першому таймі ми ставили завдання не давати грузинським футболістам вільно приймати м'яч. Більшою мірою це не виходило, а через це у нас були великі проблеми. Плюс ще не всі налаштувалися на такий лад, який потрібен гравцям збірної.

Думаю, завтра поговоримо, розберемо гру, подивимося помилки, щоб надалі їх не повторювати. У Люксембургу приблизно схожа команда: менш технічна, але потужніша в силовому плані. Перед гравцями потрібно ставити завдання вигравати боротьбу, включати колективну швидкість і більше пробивати по воротах. Це ті компоненти, які повинні бути присутніми на футбольному полі. Зрозуміло, що була товариська гра, але майстри - це майстри. Потрібно налаштовуватися, як на офіційну гру. Гравці повинні це розуміти.

До гри з Люксембургом буде йти основна робота, і буде грати той, хто більш динамічний і готовий до гри. І в першому таймі вийшли гравці, які претендують на місце в основі, і в другому таймі. Потрібно все скомпонувати, а далі буде видно", - розповів Олександр Заваров.

Раніше СПОРТ bigmir)net писав, що збірна України в товариському матчі з рахунком 2:1 обіграла команду Грузії.

За матеріалами: football.ua