Ворскла в драматичному матчі перемогла Жиліну, але вилетіла з Ліги Європи

Sport bigmir,  6 серпня 2015, 22:35
0
468
Санжар Турсунов

Полтавцям вдалося зробити неймовірний камбек в ході матчу, але в підсумку Вілліам на 120-й хвилині поховав надії Ворскли на прохід далі.

У Словаччині полтавчани поступилися з рахунком 0:2, що помітно зменшувало їхні шанси на підсумковий успіх, проте в домашньому матчі ледь не домоглися свого. Голи Антона Шиндера та Євгена Ткачука дали змогу Ворсклі ліквідувати дефіцит у два м'ячі і перевести зустріч в овертайм.

Реалізований Санжаром Турсуновим пенальті на 101-й хвилині зовсім зробив господарів фаворитами в протистоянні, але Вілліам на останній хвилині вразив ворота Нєпогодова і звів нанівець всі старання полтавської команди. За рахунок гола на виїзді далі йде Ворскла.

Ворскла - Жиліна 3:1

Гол: Шиндер, 67, Є. Ткачук, 90 + 1, Турсунов, 101 (з пенальті) - Вілліам, 120 + 1

Ворскла: Нєпогодов - Сапай, Є. Ткачук, Даллку, Сімінін (Пердута, 46) - Скляр (Міщенко, 87), А. Ткачук - Турсунов, Ковпак, Бартулович (Баранник, 60) - Шиндер

Жиліна: Волешак - Шпалек, Вавро, Шкрініар, Летич - Паур, Печовські, Мігалік (Вілліам, 78) - Бенеш (Шкварка, 73), Качор - Єліч

Попередження: Турсунов, Бартулович, Пердута, Даллку - Паур, Шпалек