Sport bigmir,  20 серпня 2015, 00:07
0
292
Півзахисник Шахтаря Тайсон під час матчу з Рапідом

Шахтар обіграв Рапід з рахунком 1:0 в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів, який відбувся 19 серпня у Відні

Подробиці і трансляція матчу: Рапід - Шахтар 0:1 трансляція матчу Ліги чемпіонів

Донецький Шахтар добився перемоги на виїзді над Рапідом в першому матчі раунду плей-офф Ліги чемпіонів.

Команда Мірчі Луческу впевнено розпочала поєдинок, попрямувавшизі стартового свистка в атаку. Але перший небезпечний момент створили футболісти Рапіда. На 10-й хвилині зустрічі Тарас Степаненко після удару Павеліча з дальньої дистанції, ледь не переправив м'яч у власні ворота. А через чотири хвилини прекрасний шанс вийти вперед мали «гірники», але Олександр Гладкий не зумів пустити м'яч повз голкіпера, розстрілюючи того в упор.

У другій половині першого тайму гра стала більш нервовою. Як результат арбітр показав 5 жовтих карток за 13 хвилин.

Ближче до кінця першої 45-хвилинки гра нервів закінчилася, і Рапід мав прекрасний шанс на взяття воріт. На 42-й хвилині Кайнц прийняв пас у центрі штрафного Шахтаря і потужно пробив, але Андрій П'ятов зумів парирувати цей удар. Не реалізувавши вірний момент, австрійці пропустили самі. Ярослав Ракицький навісив з правого флангу в центр на Марлоса. Той на замаху пішов від двох гравців Рапіда і сильно пробив під ліву штангу - гол!

У доданий арбітром час першого тайму травму отримав Тарас Степаненко. Півзахисник донецького клубу в повітрі зіткнувся головами з Граховацем. Українець не зміг продовжити гру, і залишивполе на ношах. Варто також зазначити і Александа Кучера, якому в дебюті матчу розбили голову. Через розсічення захисник догравав поєдинок з обмотаною головою, щоб зупинити кров.

У другому таймі Шахтар дав можливість Рапіду проявитисяна полі. «Гірники» віддали ініціативу в матчі австрійцям, будуючисвою гру на швидких контратаках. Але Рапід, граючи першим номером, так і не зумів до кінця поєдинку зрівняти рахунок. Матч так і закінчився з рахунком 1:0 на користь Шахтаря.

Через тиждень командам доведеться зустрітися у повторній грі, яка відбудеться у Львові. Що таке Шахтар там на собі добре відчув турецький Фербахче, програвши на Арені Львів з рахунком 0:3.

Рапід - Шахтар 0:1

Гол: Марлос (44)

Рапід: Новота, Павелич, Зоннляйтнер, Дібон, Ауер, Пецос, Граховац, Шауб, Ш. Хофманн (к), (Алар, 84), Кайнц (Шобесбергер, 80), Берич (Прозенік, 90)

Шахтар: П'ятов, Срна (к), Кучер, Ракицький, Азеведо, Степаненко (Малишев, 46), Фред, Марлос (Едуардо, 80), Тейшейра, Тайсон (Бернард, 86), Гладкий