Динамо здобуло комфортну перемогу над Волинню

0
268
Кравець забив перший м'яч у ворота Волині

Київське Динамо обіграло Волинь у матчі восьмого туру чемпіонату України.

Київське Динамо зберегло лідерство в чемпіонаті України, впевнено обігравши луцьку Волинь 2:0.

Динамо впевненіше початок матч і в перші хвилини створило кілька моментів, правда, пробити Шуста в ці хвилини не вдалося.

У середині тайму Волинь вирівняла гру і навіть намагалася відповідати атакою на атаку. В одному з моментів лише реакція Шовковського і штанга не дозволили Матею відправити м'яч у ворота.

Але все ж кінцівка першої половини гри було знову за Динамо, яке відкрило рахунок у матчі. На 43-й хвилині Шабанов втратив позицію, чим скористалися Ярмоленко і Юнес Беланда. Останній віддав на Кравця, а той з-під захисника пробив під Шустом.

"Гол у роздягальню" серйозно вдарив по гравцях Волині, які провалили початок другого тайму, в результаті чого Гармаш заробив пенальті, а Гусєв його реалізував.

Лише після цього Волинь завелася, почала створювати напруженість біля воріт Динамо і моменти, змушуючи працювати Шовковського, але Динамо кінцівку матчу провело з великою концентрацією біля своїх воріт і не дозволило створити багато моментів господарям, а зі створеними захисники і Шовковський впевнено впоралися.

2:0 - Динамо впевнено перемагає і зберігає свою перевагу в три очки над донецьким Шахтарем.

Волинь - Динамо 0:2

Голи: Кравець, 43, Гусєв, 62 (пен)