Осічка Реала і дебютний гол Коноплянки: Огляд 6-го туру чемпіонату Іспанії

Sport bigmir,  28 вересня 2015, 13:37
0
345
Барселона мінімально здолала Лас-Пальмас

СПОРТ bigmir)net представляє Вашій увазі огляд 6-го туру чемпіонату Іспанії, матчі якого відбулися 25-27 вересня.

Шостий тур іспанської першості приніс чергові сенсації. Барселона, втративши Мессі, змогла лише мінімально обіграти новачка Примери Лас-Пальмас, Реал не забив жодного гола Малазі, а на вершині турнірної таблиці Сельту змінив Вільярреал.

Нарешті перемогла Севілья, причому перемогу підопічним Унаї Емері приніс Коноплянка, а Атлетіко знову втратив очки. Здається, вперше за багато років в Іспанію завітала справжня інтрига.

Барселона втратила Мессі і мінімально здолала Лас-Пальмас

Після поразки від Сельти в минулому турі, вболівальники Барселони жадали реабілітації каталонців. Втім, Барселона хоч і виграла матч, проте не змогла продемонструвати чемпіонську гру.

Читай також: Заарештовано рахунки Неймара на 47 мільйонів доларів

Також змастила смак перемоги травма Ліонеля Мессі, отримана аргентинцем в першому таймі. За попередньою інформацією Лео вибив на два місяці.

На 54-й хвилині матчу уругваєць оформив дубль, а вже через 12 хвилин Неймар міг знімати всі питання про переможця, однак не реалізував пенальті.

Луис Суарес оформил дубль в ворота Лас-Пальмаса
Луїс Суарес оформив дубль у ворота Лас-Пальмаса
facebook.com/fcbarcelona/photos

Кінцівка ж поєдинку вийшла для підопічних Луїса Енріке досить нервовою: під завісу зустрічі Лас-Пальмас відкатав один м'яч, однак на більше гості виявилися нездатними.

Реал не зміг переграти Малагу

В останніх матчах напад Реала відчуває серйозний кадровий дефіцит: в лазареті "галактікос" все ще прописані Бейл і Родрігес. Крім того, дуже не вчасно настала "гольова посуха" у Кріштіану Роналду, який, з урахуванням звітного поєдинку, не забиває вже у трьох матчах чемпіонату.

Реал не смог обыграть Малагу
Реал не зміг обіграти Малагу
facebook.com/RealMadrid/photos

Все це не завадило підопічним Рафаеля Бенітеса в матчі з Малагою створити велику кількість моментів, яке, щоправда не вдалося втілити в забиті м'ячі - Кріштіану мовчав, як, втім, і взяв на себе роль основної ударної сили мадридців Бензема.

Коноплянка приніс Севільї першу перемогу в чемпіонаті

Перед 6-м туром іспанської першості положення Севільї було жалюгідним.

Читай також: Робимо все, щоб Коноплянці було комфортно - наставник Севільї

Вже в першому таймі Севілья зусиллями Гамейро і Нзонзі забезпечила собі комфортний відрив у два м'ячі. Правда в другій половині зустрічі всі старання атакуючої лінії андалусійців зійшли нанівець - до 68-ї хвилини рахунок матчу був уже 2:2.

Рятувати Севілью вийшов Євген Коноплянка, який під завісу поєдинку знову вивів андалусійців вперед, блискуче виконавши штрафний удар.

Що ж, перший гол Євгена приніс Севільї дебютну перемогу в поточному сезоні Ла Ліги. Сподіваємося, що це тільки початок як для гравця, так і для його клубу.

Лідерство Вільярреала і втрата очок Атлетіко

Так вийшло, що в поточному розіграші іспанської першості поступово звикаєш говорити про Сельту і Вільярреал, як про фаворитів Примери.

Вильярреал, одолев Атлетико, взобрался на вершину

Вільярреал, здолавши Атлетіко, підійнявся на вершину
facebook.com/AtleticodeMadrid/photos

Шостий тур чемпіонату Іспанії видався багатим на сенсації. Звичайно, основним творцем усіх несподіванок стала не найкраща ігрова форма Реала і Барселони, що, разом з поразкою Атлетіко, дозволила побачити досить несподівану конфігурацію турнірної таблиці. Але в найближчих турах ситуація може зміниться