Повернення Зозулі: Фанати радіють, Роман шокує суперника

1
895
Роман Зозуля повернувся на поле після травми

Нападаючий Дніпра і збірної України Роман Зозуля після тривалої паузи, пов'язаної з травмою, ефектно повернувся в стрій

У середу, 28 жовтня, форвард Дніпра Роман Зозуля, вийшовши на заміну у другому таймі матчу з Олімпіком, провів свою першу гру після отриманої травми. Повернення гравця збірної України в стрій вийшло тріумфальним.

Вийшовши на поле на 60-й хвилині, команда Романа пропустила двічі від Олімпіка, але той повів команду вперед і приніс їй перемогу.

Спочатку Зозуля красиво скинув м'яч під удар Бабатунде:

А вже в доданий час Роман Зозуля ударом ножицями приніс Дніпру перемогу над Олімпіком:

Нагадаємо, що матч-відповідь 1/8 фіналу Кубка України Дніпро - Олімпік закінчився з рахунком 3:2.