Волинь забила дев'ять голів у ворота запорізького Металурга

0
709
Волинь забила дев ять голів у ворота запорізького Металурга
Кобахідзе забив Металургу два голи

У матчі 16-го туру чемпіонату України Волинь на домашньому полі в Луцьку розгромила потопаючий Металург.

На тлі сумних новин із Запоріжжя, де місцевий клуб ось-ось повинен припинити існування, іншого результату складно було й очікувати.

Вже до 10-ї хвилини господарі відправили у ворота Бабійчука три м'ячі, а перший тайм завершився з тенісним рахунком 6:0.

Після перерви Волинь зменшила оберти, якщо три забиті м'ячі можна так називати. Гол престижу для Запоріжжя в компенсований час забив 18-річний Данило Ігнатенко, що трішки підсолодило для Металурга настільки розгромну поразку.

Волинь набрала 24 очки і піднялася на п'яте місце в турнірній таблиці УПЛ. Металург стабільний - 3 очки і останнє місце.

Волинь - Металург 9:1
Голи: Козьбан, 1, Кобахідзе, 4, 23, Матей, 7 (пен), 54 (пен), Шарпар, 37 (пен), 58, 82, Герасимюк, 44 - Ігнатенко, 90 + 2

Волинь: Кичак, Шабанов, Польовий, Жунич, Матей (Мемешев, 55), Шарпар, Кобахідзе, Герасим'юк (Чепелюк, 84), Політило, Богданов, Козьбан (Миха, 75)

Металург: Бабійчук (Шеремета, 46), Кузнєцов, Каплієнко (Ключик, 79), Кулинич, Іздебський, Клименчук, Демченко, Ігнатенко, Демидов (Стефурак, 46), Татарков, Ковалевський

Попередження: Кузнєцов, Демченко, Богданов

На 44-й хвилині Герасимюк не реалізував пенальті (воротар)