Sport bigmir,  24 січня 2016, 23:51
0
237
Бетіс відібрав очки у Реала

Реал з Бетісом зіграли з рахунком 1:1 в матчі 21-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, який відбувся 24 січня

Подробиці і трансляція матчу: Бетіс - Реал Мадрид 1:1 трансляція матчу чемпіонату Іспанії

Бетіс влаштував шокову терапію для Реала. Команда, яку багато відправляли в зону вильоту, на рівних боролася з грандом чемпіонату Іспанії.

Зі старту поєдинку всі атаки Реала закінчувалися на підступах до штрафного суперника, а Бетіс раз за разом був все настирливішим при своїх випадах. На 7-й хвилині сталося те, що змусило місцеву публіку схопитися на ноги. Руїс скинув м'яч грудьми на лінію штрафної Реала на Сехудо, і останнім красивим ударом відправив м'яч під поперечину - гол.

Реал, який, мабуть, очікував іншого розвитку подій на полі, намагався щось придумати у відповідь, але раз за разом захист мадридців натикався на самовіддану лінію захисту Бетіса.

За весь перший тайм клуб з Мадрида створив лише один небезпечний момент. На 32-й хвилині Роналду, обігравшись в стінку з Бензема, вийшов 1 на 1 з голкіпером, але пробив повз ворота.

Друга половина зустрічі розпочалася під диктовку Реала. Клуб з Мадрида побіг відіграватися. Бетіс, який перші 45-й хвилині пресингував суперника навіть біля чужих воріт, виглядав утомленим, і не завжди встигав за швидкими гравцями Реала. Останні стали створювати небезпечні моменти, але їх або підводила реалізація, або впевнені дії голкіпера Антоніо Адана. Але Реал таки зумів пробити стража воріт Бетіса. Кроос віддав гостру передачу в штрафну на Хамеса Родрігеса. Останній, зблизившись з голкіпером, віддав пас лівіше на Бензему, і той не промазав, розстрілявши ворота. Рахунок на 71-й хвилині став 1:1.

У час, що залишився Реал більше атакував і кілька разів міг вийти вперед. Але гравцям атаки мадридського клубу не вистачало везіння. Рахунок у матчі зберігся до фінального свистка.

Бетіс - Реал Мадрид 1:1

Голи: Сехудо, 7 - Бензема, 71

Бетіс: Адан, Бруно Гонсалес, Пеццелья, Молінеро, Варгас, Ндіайє, Петрос, Фабіан Руїс (Себальос, 51), Сехудо (Портільйо, 76), Кадір (Санчес, 58), Рубен Кастро.

Реал Мадрид: Навас, Пепе, Марсело, Данило (Карвахаль, 64), Варан, Хамес (Хесе, 80), Модріч, Кроос, Іско, Роналду, Бензема.

Попередження: Варгас, Петрос, Молінеро - Данило, Карвахаль