Футзал: Казахстан залишив господарів Євро-2016 без медалі

0
952
Збірна Казахстану - бронзовий призер Євро-2016 з футзалу

Збірна Казахстану стала бронзовим призером чемпіонату Європи з футзалу.

Збірна Казахстану з футзалу обіграла Сербію з рахунком 2:5 і стала бронзовим призером на дебютному для себе чемпіонаті Європи.

Перший тайм порадував глядачів відкритим футзалом. Обидві команди раз за разом ішли в атаку і не можна сказати, що якась із команд мала явну перевагу, але воротарі були на висоті.

Так тривало до останньої хвилини першого тайму, коли відзначився Дуглас - 1:0. У цьому епізоді не обійшлося без помилки голкіпера сербів Міодрага Аксентіевіча, який не зміг утримати м'яч після сильного пострілу гравця казахстанців.

У другому таймі Казахстан зняв усі питання про переможця матчу після голів Серика Жаманкулова і Дугласа.

Після цього голу господарі турніру, серби, остаточно розкрилися, замінивши воротаря на польового гравця. Цим скористалися Ігіта і ще раз Дуглас, зробивши рахунок 5:0.

До кінця матчу збірна Сербії зуміла два м'ячі забити, але нічого суттєво змінити на майданчику не вдалося.