Суперник Динамо в Лізі чемпіонів Манчестер Сіті поступився Тоттенхему

0
193
Сіті залишається на 4-му місці чемпіонату Англії

Манчестер Сіті не зміг вдома здолати Тоттенхем.

У матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги Тоттенхем здолав Манчестер Сіті з рахунком 2:1.

Після "сухої" першої половини гри у другому таймі рахунок відкрив Тоттенхем. З пенальті забив Харрі Кейн, пробивши на силу по центру воріт. Сіті спробував виправити ситуацію, забивши на 74 хвилині, але вже під завісу гри пропускає знову і програє зустріч.

Варто відзначити, що це для лондонців вже п'ята перемога поспіль. Таким чином, Тоттенхем піднявся на друге місце в турнірній таблиці, а "городяни" залишилися на четвертому.

Манчестер Сіті - Тоттенхем 1:2

Голи: Іхеаначо, 74 - Кейн, 53 (пенальті), Еріксен, 83

Манчестер Сіті: Харт, Компані, Кліши (Коларов, 75), Сабалета, Отаменді, Фернандо (Іхеаначо, 66), Фернандіньо, Туре, Сільва, Стерлінг, Агуеро

Тоттенхем: Льоріс, Віммер, Алдервейрелд, Роуз, Дайер, Аллі (Ламела, 81), Дембеле, Еріксен, Уокер, Кейн (Шадлі, 89), Сон Хин Мін (Керролл, 72)