Тренер Ювентуса: Після перерви ми спіймали кураж

0
209
Аллегрі вірить, що Ювентус може пройти в Лізі чемпіонів Баварію

Массіміліано Аллегрі заявив, що туринці виконали завдання на матч з Баварією.

"Ми повинні грати саме так, як сьогодні в другому таймі, коли мої хлопці виглядали чудово. Але не можна забувати про те, наскільки технічні футболісти Баварії. Саме тому в першому таймі ми мали серйозні проблеми, нехай навіть не дозволили супернику створити багато. Після перерви Баварія зменшила, а ми, навпаки, спіймали кураж. Саме це нам і потрібно.

Я повинен подякувати хлопцям за те, що вони зробили. Це була велика перевірка для нас, оскільки ми зустрічалися з одним з фаворитів Ліги чемпіонів. Завдання було зберегти шанси на позитивний результат двоматчевого протистояння, і хлопці його успішно виконали. Обігравати такі сильні команди ніколи не було просто. Мої хлопці повинні розуміти, що вони теж дуже гарні, але все ж ми зобов'язані грати краще, ніж сьогодні в першому таймі.

У Мюнхені нас чекає вирішальний поєдинок. Потрібно перемагати - іншого вибору немає. Немає жодної різниці, заб'ємо ми переможний гол на першій хвилині або на останній. Ми зобов'язані вигравати. У другому таймі моя команда створила багато моментів. Це повинно надати нам сил і впевненості в тому, що ми можемо на рівних змагатися з найкращими клубами Європи", - заявив Аллегрі.

Раніше повідомлялося, що Ювентус і Баварія зіграли внічию 2:2 в першому матчі 1/8 фіналу Ліги чемпіонів.

За матеріалами: uefa.com