Sport bigmir,  28 лютого 2016, 23:38
0
607
Барселона обіграла Севілью з рахунком 2:1

Барселона обіграла Севілью з рахунком 2:1 в матчі 26-го туру чемпіонату Іспанії.

Подробиці матчу: Барселона - Севілья 2:1

Барселона здобула чергову перемогу в чемпіонаті Іспанії. Цього разу каталонський клуб в рідних стінах переграв Севілью.

М'ячем зі старту поєдинку більше володіли футболісти Барси, але перший небезпечний момент підопічні Луїса Енріке створили після стандарту. На 14-й хвилині зустрічі Ліонель Мессі з кутового ледь не забив «сухий лист», але м'яч потрапив у штангу. Першим на добиванні виявився Луїс Суарес, але його удар на себе прийняла поперечина.

Севілья, яка грала більше у відборі м'яча на своїй половині поля, на 20-й хвилині провела швидку атаку, яка закінчилася голом. Екс-гравець Динамо Бенуа Тремулінас навісив з лівого флангу в центр штрафного на самотнього Вітоло, і той сильним ударом вколотив м'яч у ворота.

Через 30 хвилин Рамі біля своєї штрафної збив Луїса Суареса. Арбітр вказав на вільний удар. Голкіпер Севільї виставив перед собою стінку з футболістів, але вона не врятувала. Ліонель Мессі, який взявся пробивати штрафний, вдарив так сильно в правий верхній кут, що, здавалося, м'яч пройде крізь сітку.

Після забитого м'яча Барселона продовжила володіти м'ячем, зрідка даючи Севільї перейти центр поля.

На початку другого тайму Барса вийшла вперед. Гол на свій рахунок записав Піке, який затримався в штрафній суперника після розіграшу кутового.

На 63-й хвилині головний тренер Севільї випустив на поле Євгена Коноплянку замість Крістофоро, але українець, який був дуже активним на полі, не зміг допомогти клубу уникнути поразки. Рахунок у матчі 2:1, і Барселона набрала чергові 3 очки в чемпіонаті.

Барселона - Севілья 2:1

Голи: Мессі, 31, Піке, 48 - Вітоло, 20

Барселона: Браво - Альба, Матьє, Піке, Відаль (Алвес, 55) - Туран (Іньєста, 64), Бускетс, Роберто (Ракітіч, ​​75) - Неймар, Суарес, Мессі

Севілья: Ріко - Тремулінас, Колодзейчак, Рамі, Коке - Крістофоро (Коноплянка, 63), Нзонзі - Крон-Делі, Іборра (Муньос, 75), Вітоло - Гамейро

Попередження: Рамі, Алвес, Роберто, Колодзейчак, Піке