Лестер виграв в Евертона в першому матчі в ранзі чемпіона Англії

Sport bigmir,  7 травня 2016, 21:55
0
389
Варді забив два голи у ворота Евертона

Дубль Джеймі Варді приніс Лестеру перемогу над Евертоном у 37-му турі чемпіонату Англії.

Футболісти Лестера, що стали чемпіонами Англії в минулому турі, в рамках 37-го туру чемпіонату обіграли в домашньому матчі Евертон з рахунком 3:1.

У складі переможців дублем відзначився Джеймі Варді. На 5-й хвилині нападник Лестера відзначився з гри, а на 65-й йому вдалося реалізувати пенальті. На 72-й хвилині Варді міг зробити хет-трик, але не зміг реалізувати 11-метровий.

Крім того, у переможців один гол на рахунку Енді Кінга, в Евертона забитим м'ячем відзначився Кевін Міральяс.

Лестер проводив свою останню домашню гру в цьому сезоні в ранзі чемпіона Англії. Команда Клаудіо Раньєрі набрала 80 очок. Евертон залишився на 12-му місці з 44 очками.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що власник Лестера, щоб відсвяткувати чемпіонство і заохотити футболістів, пообіцяв купити кожному гравцеві команди по Мереседесу й оплатити всім поїздку в Лас-Вегас.