iSport.ua,  2 серпня 2016, 23:44
0
490
Бернард

Атакуючий хавбек Шахтаря Бернард вибачився перед Микитою Татарковим, якому, як виявилося, бразилець зламав ніс.

Інцидент між Бернардом і півзахисником Чорноморця Микитою Татарковим стався в першому таймі. Тоді бразилець відмахнувся від гравця, на що рефері матчу належним чином не прореагував.

Футболіст одеситів був замінений у перерві, як з'ясувалося пізніше, у футболіста зламаний ніс. Незважаючи на те, що дисциплінарних слухань щодо інциденту Бернард-Татарков ще не призначено, бразилець уже заздалегідь вирішив вибачитися перед потерпілим.

За допомогою свого акаунта у Facebook Бернард висловив жаль через те, що трапилося, а також побажав якнайшвидшого одужання Татаркову.

Додамо, що в поєдинку 2-го туру між Чорноморцем і Шахтарем Бернард і сам отримав травму, матч завершився впевненою перемогою Гірників – 4:1.