Зоря обігрує Олімпік і повертається на друге місце

iSport.ua,  23 жовтня 2016, 18:55
0
535

У черговому матчі дванадцятого туру чемпіонату України луганська Зоря розібралася в виїзному матчі з донецьким Олімпіком.

У хорошій формі обидві команди підходили до очного протистояння. Олімпік в останніх шести турах поступився тільки київському Динамо, зумівши при цьому відібрати бали у Шахтаря і також здобути чотири перемоги. У свою чергу, Зоря перемагала в трьох із чотирьох останніх матчів. Хіба що підготовка до матчу у підопічних Юрія Вернидуба була набагато складнішою. Виїзд в Роттердам до Феєнорду відібрав у футболістів багато сил і частина з них виявилися просто не готові до поєдинку з Олімпіком. Тому наставник луганчан був змушений проводити серйозну ротацію при відсутності Каменюки, Соболя, Караваєва і Гречишкіна.

Зі стартових хвилин матчу на футбольному полі почалася позиційна боротьба з перемінним успіхом. При цьому м'яч в основному перебував поблизу від центру поля, обходилося без небезпечних моментів. У результаті фактично перша розумна атака луганчан призвела до призначення пенальті. Петряк відпасував з правого флангу атаки в центр у чужий штрафний на Любеновича, а той потужним ударом відправив м'яч у руку Баранівському. Захисник Олімпіка отримав жовту картку, а Форстер впевнено реалізував пенальті.

Ще до перерви цілком могли подвоїти перевагу в рахунку футболісти Зорі. В одному з моментів необачно вийшов з воріт Махарадзе, що дало можливість Кулачеві нанести удар головою, але вчасно голкіпера зумів підстрахувати в цьому моменті Барановський. Також непогану контратаку вдалося розігнати через кілька хвилин Кулачу, але завершальний удар з лівого краю штрафного прийшовся в руки голкіперу. Завершальний відрізок тайму ознаменувався прикрою подією для обох команд. У жорсткій сутичці травми отримали Петряк і Махарадзе, кожен з яких вимушено покинув поле.

Зі стартом другого тайму спробували посилитися футболісти Олімпіка, але при цьому створювати небезпечні моменти біля воріт Зорі зовсім не вийшло. А незабаром ситуація для господарів стала зовсім критичною після фактично повторення гольового епізоду першого тайму. Барановський рукою у своїй штрафній на цей раз зупинив прохід Харатіну, що не залишило вибору арбітрові матчу Сергію Бойкові. Друга жовта картка і пенальті, яке упевнено вдруге реалізував Форстер, фактично винесли вирок Олімпіку в сьогоднішньому матчі.

В останні хвилини матчу у Зорі ще була маса моментів для взяття воріт. Рахунок повинен був ставати розгромним, але Бонавентура головою пробив з центру чужий штрафний у перекладину, а Сухоцький не реалізував вихід один на один. Також у декількох епізодах виручати свою команду вийшов на заміну Котляров. 0: 2 - впевнена перемога луганської Зорі, яка дозволила команді Юрія Вернидуба обійти київське Динамо і повернути собі друге місце. У свою чергу, Олімпік себе сьогодні дуже слабо показав в атакуючій грі.