Реал - клубний чемпіон світу 2016

iSport.ua,  18 грудня 2016, 15:09
0
721

Підопічні Зінедіна Зідана лише у додатковий час змогли зломити опір Касими Антлерса (4: 2) у фінальному поєдинку клубу.

Фінал клубного чемпіонату світу звів між собою Реал і японську Касимому Антлерс. Якщо мадридцям на шляху до вирішальної гри довелося подолати лише опір мексиканської Америки, то Касима розпочала свій шлях з 1/8 фіналу, залишивши позаду новозеландський Окленд Сіті, південноафриканський Мамелоді Сандаунс і колумбійський Атлетко Насьональ.

У старті поєдинку мадридці швидко взяли м'яч під свій контроль, що призвело до швидкого взяття воріт з боку Каріма Бензема. Якщо кіпер Касимов з ударом з боку Модріча впорався, то при добиванні француза Согахата виявився безсилим - 1: 0. Відразу ж загострював гру і міг подвоювати перевагу мадридців Лукас Васкес, правда пробив вище воріт. Також трохи згодом гостро в ближній кут пробивав Бензема - воротар перевів м'яч на кутовий.

У першому таймі японці мало чого демонстрували біля воріт Кейлор Наваса, тому їх взяття воріт можна назвати досить несподіваним. До гола Шібасакі можна згадати лише спробу Ясуші Ендо, коли той пробив вище. М'яч в роздягальню прилетів з лівого флангу після подачі від Дої, в результаті чого Шибасакі знадобилося два дотики, щоб зрівняти рахунок - спершу він м'яч прийняв, а потім пробив точно в дальній нижній кут.

У другій половині побігли вперед мадридці, намагаючись швидко знову вийти вперед, але не тут-то було - Шибасакі на 52-й хвилині оформив дубль! На цей раз гравець японців продемонстрував відмінне вміння ударів здалеку, коли Кейлор Навас змушений був діставати м'яч з власної сітки після відмінного дальнього пострілу точно в кут воріт Реала.

Всього лише п'ять хвилин знадобилося мадридцям, щоб заробити пенальті. Ямамото у своїй штрафній збив з ніг Лукаса Васкеса, після чого замбійський арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку. Підійшов до точки Кріштіану Роналду впевнено реалізував цей стандарт, знову відновивши паритет. Трохи згодом міг виводити свою команду вперед Серхіо Рамос, проте з меж штрафного після кутового пробив над поперечиною.

Здавалося, іспанці будуть до останнього насідати на штрафний майданчик японців, намагаючись здобути перемогу ще в основний час, але саме підопічні Масатади в останні хвилини більше атакували і йшли вперед. А після удару з боку вийшов на заміну Фабрісіо лише Кейлор Навас врятував Реал від поразки. Були у кінці зустрічі шанси і у мадридців - Роналду упустив можливість переграти Согахату з меж чужого штрафного. З негативного боку відзначився і арбітр - замбійський суддя вже потягнувся за гірчичником, щоб покарати Серхіо Рамоса, але мабуть згадав що ця картка для захисника Реала повинна стати другою, після чого передумав її пред'являти іспанцеві.

У додатковий час все стало ясно ще в перші п'ятнадцять хвилин екстра-тайму. У цьому невеликому проміжку Кріштіану Роналду забив двічі, таким чином записавши на свій рахунок хет-трик. Спершу португалець отримав м'яч в штрафній Касимов від Бензема і швидко низом відправив м'яч повз воротаря, а потім підхопив сферу після невдалого пострілу Крооса, також з меж штрафного обігравши Согахату - 4: 2.

Як підсумок, Реал Мадрид видобуває хоч і важку, але все ж перемогу. Підопічні Зінедіна Зідана стають тріумфатором клубного чемпіонату світу 2016- го року.