iSport.ua,  7 лютого 2017, 10:15
0
333

Дебютну гру за Лас-Пальмас Хесе Родрігес не може занести собі в актив.

Невдалий сезон для зіркового іспанського нападаючого Хесе Родрігеса триває - перейшовши з Реала в ПСЖ минулого літа, гравець не зумів закріпитися в Парижі, лише раз відзначившись у дев'яти матчах.

У підсумку в січні гравець вирішив повернутися в Іспанію, відправившись в оренду в Лас-Пальмас і вже в першому матчі мав шанс стати героєм команди, але не забив з вигідної позиції.

Хесе вийшов на поле на 57-й хвилині, коли його Лас-Пальмас несподівано програвав Гранаді - вже через хвилину форвард опинився один перед воротами на дальній штанзі, але замість того, щоб легко відправити м'яч у ворота, він пробив уздовж воріт в руки воротарю Гранади Очоа.

Додамо, що гра в підсумку так і завершилася перемогою Гранади 1:0, яка завдяки цьому пішла з останнього місця Примери.