0
246
Барселона забила Алавесу шість сухих м'ячів

Барселона обіграла Алавес у поєдинку 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Барселона здобула перемогу в матчі 22-го туру чемпіонату Іспанії з футболу, обігравши на виїзді Алавес.

Розгром почав Луїс Суарес після передачі Алейша Відаля на 37 хвилині зустрічі. Через три хвилини вже сам уругваєць асистував Неймару. У другому таймі голи оформили Ліонель Мессі, Іван Ракітіч і Луїс Суарес. Також у свої ворота забив Алексіс.

Таким чином, каталонська Барселона піднялася на перше місце в турнірній таблиці Прімери, обігнавши Реал на два очки. Варто відзначити, що у "галактікос" на три гри менше, одну з яких підопічні Зінедіна Зідана проведуть 11 лютого о 21:45 за київським часом.

Алавес - Барселона 0:6

Голи: 0:1 - 37 Суарес, 0:2 - 40 Неймар, 0:3 - 59 Мессі, 0:4 - 63, автогол Руано, 0:5 - 65 Ракітіч, ​​0:6 - 67 Суарес.

Алавес: Пачеко, Руано, Тео (Гарсія Карнер, 87), Вігарано, Лагуардіа, Маркос Льоренте, Торрес, Крстічіч (Фемен, 46), Катаі (Ромеро, 57), Сантос, Собріно.

Барселона: тер Стеген, Матьє, Умтіті (Альба, 66), Дінь, Алеіш Відаль, Ракітіч, ​​Бускетс (Іньєста, 64), Андре Гомеш (Серджіо Роберто, 72), Неймар, Мессі, Суарес.

Попередження: Умтіті (6), Бускетс (59), Ракітіч (61), Лагуардіа (90).