Футбол майбутнього: арбітр двічі змінив свої рішення завдяки відеоповтору

0
605
Грізманн забив гол, який потім скасували

Збірна Франції двічі постраждала від використання відеоповторів у грі.

Товариський матч збірних Іспанії і Франції продемонстрував, яким може бути футбол в майбутньому - в ході матчу арбітр зустрічі Фелікс Цвайр двічі в гольових моментах звертався за допомогою відеоасистента Хельмута Круга і обидва рази йому довелося змінити своє рішення.

У першому випадку на 48-й хвилині арбітр скасував гол Антуана Грізманна, який був забитий після пасу гравця, котрий перебував в офсайді. Французи вже навіть встигли відсвяткувати гол, поки суддя консультувався з асистентом.

У другому випадку на 78-й хвилині після того, як Жерар Деулофеу відправив м'яч у ворота, боковий суддя зафіксував офсайд, але після перегляду повтору Фелікс Цвайр зарахував гол іспанців.

У підсумку збірна Іспанії обіграла Францію 2:0, а система відеоповторів  вкотре підтвердила, що футбол в майбутньому без неї не обійдеться.