Реал здобув вольову перемогу над Баварією

0
586
Баварія - Реал Мадрид: звіт матчу

Реал обіграв Баварію в рамках першого матчу 1/4 фіналу Ліги чемпіонів.

Реал виявився сильнішим від Баварії в першій чвертьфінальній зустрічі Ліги чемпіонів, здобувши виїзну перемогу з рахунком 2:1.

Дубль на свій рахунок записав лідер "вершкових" Кріштіану Роналду. У складі мюнхенського клубу відзначився Артуро Відаль.

Варто зазначити, що чилієць також не зміг реалізувати пенальті на 45 хвилині матчу, вдаривши вище воріт.

Поєдинок у відповідь відбудеться 18 квітня на стадіоні Сантьяго Бернабеу.

Баварія - Реал Мадрид 1:2

Голи: Відаль, 25 - Роналду, 47, 77

Баварія: Нойєр, Лам, Мартінес, Боатенг, Алаба, Алонсо (Бернат, 64), Відаль, Роббен, Алькантара, Рібері (Коста, 66), Мюллер (Коман, 81)

Реал: Навас, Карвахаль, Начо, Рамос, Марсело, Модріч (Ковачич, 90), Каземіро, Кроос, Бейл (Асенсио, 59), Бензема (Хамес, 83), Роналду

Попередження: Алонсо, Мартінес, Відаль - Кроос, Карвахаль

Вилучення: Мартінес, 61