Анчелотті: Зідан зі мною погодився, арбітри відпрацювали погано

iSport.ua,  19 квітня 2017, 08:01
0
457
Карло Анчелотті

Наставник мюнхенської Баварії Карло Анчелотті прокоментував чвертьфінальний поєдинок з Реалом.

Головний тренер Баварії Карло Анчелотті поділився думкою про суддівство в чвертьфінальному матчі Ліги чемпіонів проти Реала (2:4).

«Не думаю, що у Реала є будь-який вплив на арбітрів. Просто сьогодні вони помилилися. Я ніколи не був прихильником впровадження відеотехнологій в футболі, але тепер повинен визнати, що вони потрібні.

Вирішувати долю виходу у півфінал Ліги чемпіонів так не можна. Я розмовляв із Зіданом після матчу, і він погодився зі мною, що арбітри відпрацювали погано», - сказав Анчелотті.

Нагадаємо, у другому таймі був видалений хавбек Баварії Артуро Відаль, а пізніше, в додатковий час, судді зарахували гол Кріштіану Роналду з офсайду.