Металург (З) зазнав найбільшої поразки в українському футболі

0
1100
Енергія забила 13 голів у ворота Металурга

Запорізький клуб на своєму полі був розгромлений Енергією з Нової Каховки.

Запорізький Металург поступився в рідних стінах Енергії з Нової Каховки за дуже великого рахунку - 1:13.

До 10-ої хв. господарі зберігали свої ворота на замку, однак у подальшому, по ходу першого тайму, команда пропустила чотири голи. Ситуацію також посилило видалення, яке отримав Петровський на 45-ій хв. матчу.

У другому таймі Енергія забила у ворота Металурга дев'ять голів, на що запорізький клуб відповів голом престижу за рахунку 0:13.

Найбільш результативним гравцем у цьому матчі став Роман Бочак, який забив шість голів у ворота суперника.

Після поразки Металург посідає 15-е місце із 17 команд Другої ліги, тоді як Енергія розташувалася на сьомій сходинці. Ця поразка стала повторенням антирекорду українського футболу. У 2006 році Інтер (Боярка) поступився Десні в рамках Другої ліги за рахунку 0:12.

Металург (З) - Енергія - 1:13

Голи: Керножицький, 87 - Процишин, 10, Молочко, 29, 66, 85, Шастал, 40, Бочак, 45+1, 55, 72, 75, 82, 86, Квач, 60, Россохатий, 62

Вилучення: Петровський, 45