Хет-трик Роналду приніс Реалу перемогу над Атлетіко

iSport.ua,  3 травня 2017, 00:07
0
637
Реал Мадрид

У першому поєдинку 1/2 фіналу Ліги чемпіонів мадридський Реал "в суху" розгромив Атлетіко.

У першому півфінальному матчі Ліги чемпіонів зустрілися два мадридські клуби - Реал і Атлетико (3:0).

Поєдинок проходив на домашньому стадіоні "вершкових" і при їхньому абсолютному домінуванні. Після швидкого голу в ворота Атлетіко Реал не сів в оборону, а продовжив тиснути суперника.

На 73 хвилині Кріштіану Роналду підхопив м'яч у штрафний "матрацників" і точним ударом відправив м'яч у сітку воріт, а вже через 15 хвилин португалець поставив крапку в поєдинку, записавши на свій рахунок хет-трик. Зазначимо, що вже в другому поєдинку ЛЧ поспіль зірка Реала відзначається трьома голами.

Таким чином, підопічні Зінедіна Зідана записали на свій рахунок заслужену перемогу з рахунком 3:0, зробивши серйозну заявку на вихід у фінал.

Реал Мадрид - Атлетіко 3:0