Аякс поступився Ліону, але вийшов у фінал Ліги Європи

0
243
Аякс – фіналіст Ліги Європи сезону-2016/17

Відбулася півфінальна зустріч-відповідь Ліги Європи, в якій Ліон прийняв на своєму полі Аякс.

Ліон здобув перемогу в матчі-відповіді 1/2 фіналу Ліги Європи, обігравши вдома Аякс.

Першим рахунок у матчі відкрив амстердамський клуб завдяки голу Каспера Дольберга. Ще до перерви господарі поля зуміли відігратися і вийти вперед - в кінцівці першого тайму Олександр Ляказетт реалізував пенальті, а потім відзначився голом з гри. Під завісу зустрічі ще один гол забив Рашид Геззаль.

Таким чином, Аякс за сумою двох матчів стає фіналістом Ліги Європи сезону 2016/17.

Ліон - Аякс 3:1 (Перший матч 1:4)

Голи: 0: 1 - 27 Дольберг, 1: 1 - 45, пенальті Ляказетт, 2: 1 - 45 Ляказетт, 3: 1 - 81 Геззаль.

Ліон: Антоні Лопеш, Нкулу, Морель (Рибус, 74), Рафаел, Діакабі, Вальбуена (Геззаль, 77), Гоналон, Корне, Толіссо, Набіл Фекір, Ляказетт.

Аякс: Онана, Санчес, Віргевер, Велтман (Тете, 65), Классен, де Лігт, Шене (ван де Бек, 59), Зіеш, Юнес (Клюйверт, 82), Траоре, Дольберг.

Попередження: Морель (18), Толіссо (19), Діакабі (49), Велтман (49), Классен (50), Нкулу (61), Набіл Фекір (61), Віргевер (68).

Вилучення: Віргевер (84).