Арсенал завоював Кубок Англії

iSport.ua,  27 травня 2017, 21:55
0
436

Підопічні Арсена Венгера здобули перемогу над Челсі у фіналі Кубка Англії 2016/17.

У фінальному протистоянні Кубка Англії Арсенал здобув перемогу над Челсі.

Вже на четвертій хвилині поєдинку Алексіс Санчес відкрив рахунок. Епізод виявився спірним, адже чилієць явно підіграв собі рукою, втім, арбітр цього не помітив і зарахував взяття воріт. "Каноніри" ще кілька разів створювали небезпечні моменти біля воріт Челсі, проте на перерву команди пішли все ж за мінімальної переваги.

У другому таймі прикре вилучення заробив Віктор Мозес, який отримав другу жовту картку за симуляцію. Втім, навіть у меншості "сині" зуміли зрівняти рахунок завдяки голу Дієго Кости. Інтрига тривала недовго - майже відразу ж Аарон Ремзі знову свою вивів команду вперед, встановивши остаточний рахунок у поєдинку - 2: 1.

Арсенал - Челсі 2:1

Голи: 1:0 - 4 Санчес, 1:1 - 76 Дієго Коста, 2:1 - 79 Ремзі.

Арсенал: Оспіна, Мертезакер, Монреаль, Бельєрін, Холдинг, Джака, Окслейд-Чемберлен (Коклен, 82), Озіл, Ремзі, Санчес (Ель-Ненні, 90), Велбек (Жиру, 78).

Челсі: Куртуа, Давид Луїз, Кейхілл, Алонсо, Аспілікуета, Матіч (Фабрегас, 61), Мозес, Педро (Вілліан, 72), Канте, Азар, Дієго Коста (Батшуаї, 88).

Попередження: Ремзі (9), Холдинг (53), Мозес (57), Канте (59), Джака (81), Коклен (83).

Вилучення: Мозес (68 - друга жовта картка за симуляцію).