iSport.ua,  27 травня 2017, 23:02
0
241

У фіналі Кубка Німеччини дортмундська Боруссія обіграла Айнтрахт.

У фінальному протистоянні Кубка Німеччини Боруссія Дортмунд здобула перемогу над Айнтрахтом.

З самого початку поєдинку дортмундці захопили ініціативу і вже на 8-й хвилині повели в рахунку - голом відзначився Осман Дембеле. Зусиллями Анте Ребича Айнтрахт зумів вирівняти ситуацію, завершивши перший тайм з нічийним результатом.

У другій половині Боруссія продовжила тиснути, маючи безліч нагод забити. На 68-й хвилині П'єр-Емерик Обамеянг реалізував пенальті, встановивши остаточний рахунок - 2:1 на користь дортмундського клубу.

Айнтрахт - Боруссія Д 1:2

Голи: 0:1 - 8 Дембеле, 1:1 - 29 Ребич, 1:2 - 67, пенальті Обамеянг.

Айнтрахт Ф: Градецькі, Абраам, Вальєхо, Очипка, Хектор, Гачинович, Медоєвич (Таватха, 56), Фабіан (Блум, 79), Чендлер (Маєр, 72), Ребич, Сеферович.

Боруссія Д: Б’юркі, Гинтер, Папастатопулос, Бартра (Дурм, 76), Геррейру, Ройс (Пулишич, 46), Кагава, Пішчек, Шмельцер (Кастро, 46), Обамеянг, Дембеле.

Попередження: Гачинович (38), Градецькі (66), Абраам (69), Ребич (87), Дембеле (90).