Дубль Обамеянга приніс Боруcсії перемогу над Міланом

iSport.ua,  18 липня 2017, 17:20
0
275

Дортмундська Боруссія з перемоги стартувала в Міжнародному кубку чемпіонів.

Дортмундська Боруссія здобула перемогу над італійським Міланом в рамках Міжнародного Кубка Чемпіонів.

Вже на 15-й хвилині дортмундці повели в рахунку. Крістіан Пулішіч знайшов пасом Нурі Шахіна, який вивів Боруссію вперед. Через чотири хвилини арбітр призначив пенальті у ворота Мілана і П'єр-Емерік Обамеянг його реалізував.

На 24-й хвилині Карлос Бакка відіграв один м'яч, але в другому таймі Обамеянг після передачі Пулішіча встановив остаточний результат - 3:1.

У наступному товариському матчі Боруссія 22 липня зіграє з Бохумом, цього ж дня Мілан зустрінеться з мюнхенською Баварією.

Мілан - Боруссія Д 1:3

Голи: Бакка, 24 - Шахін, 16, Обамеянг, 20 (з пенальті), 62

Мілан: Сторарі - Абате (Гомес, 62), Палетта (Мусаккьо, 46), Сапата, Родрігес (Антонеллі, 62) - Кессі (Габб'я, 90 + 1), Маурі (Дзанеллато, 90 + 1), Бонавентура (Соса, 62 ) - Боріні (Крочіата, 90 + 1), Бакка (Кутроне, 62), Ньянг (Хакан Чалханоглу, 46)

Боруссія Д: Вайденфеллер (Райнманн, 46) - Загаду (Ерік Дурм, 63), Бартра (Суботіч, 73), Сократіс, Піщек (Пасслак, 46) - Шахін, Кастро, Роде (Гетце, 63) - Дембеле (Мор, 63) , Обамеянг (Шюррле, 73), Пулішіч (Ісак, 73)

Попередження: Бакка - Сократіс