Челсі "розірвав" Арсенал у товариському матчі

412
Челсі   розірвав  Арсенал у товариському матчі
Арсенал – Челсі

Челсі відправив три м'ячі у ворота Арсеналу.

Челсі здобув перемогу над Арсеналом у товариському матчі, який пройшов у Пекіні, Китай.

Зустріч завершилася з рахунком 3:0. Наприкінці першого тайму відзначився Вілліан, який вразив ворота суперника точним ударом. Лише за декілька хвилин перевагу "синіх" подвоїв Міши Батшуаї. Він же забив третій м'яч у цьому поєдинку, встановивши остаточний рахунок.

Арсенал - Челсі 0:3

Голи: 0:1 - Вілліан (40), 0:2 - Батшуаї (42), 0:3 - Батшуаї (49).

Арсенал: Оспіна (Мартінес, 76), Мейтленд-Найлз (Косьелні, 46), Мертезакер (Ель-Ненни, 46), Монреаль (Сеад Колашинаць, 46), Окслейд-Чемберлен (Нельсон, 70), Ремзі (Уіллок, 70), Джака (Коклен, 46), Брамалл (Уелбек, 46), Озіл (Мален, 76), Івобі, Ляказетт (Жиру, 46).

Челсі: Куртуа (Кабальєро, 46), Аспілікуета (Пашаліч, 76), Давид Луїз (Крістенсен, 76), Кейхілл (Калас, 76), Мозес (Томорі, 70), Канте (К.Скотт, 76), Алонсо (Кенеді , 70), Фабрегас (Кларк-Солтер, 76), Вілліан (Бейкер, 70), Батшуаї (Ремі, 70), Педро (Бога, 29).