Ліга чемпіонів: Динамо забило три голи Янг Бойз

iSport.ua,  26 липня 2017, 21:30
0
812

Київське Динамо здобуло перемогу в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Київське Динамо обіграло швейцарський Янг Бойз у Києві в першому матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Кияни дуже нервово почали поєдинок, та й футболісти Янг Бойз здорово перекривали всі вільні зони, тому початок матчу пройшов без моментів.

Але вже перша нестандартна дія наших футболістів призвела до голу. Мбокані п'яткою віддав на Гармаша. Денис намагався вийти один на ворота, але не зміг обіграти Нуху. Тут же Ярмоленко підхопив м'яч, вийшов на ударну позицію і переграв фон Бальмоса, відкривши рахунок у матчі.

Після забитого гола Динамо заспокоїло гру, але за такої гри зуміло подвоїти перевагу. Ярмоленко увірвався в штрафну, накрутив фон Бергена і прострілив у воротарський на самотнього Мбокані - форвард послав м'яч у сітку красивим ударом п'яткою.

Основний час другого тайму пройшов без голів, хоча можливостей у Динамо, щоб зробити рахунок розгромним, було достатньо.

Чого тільки варті моменти, коли Гонсалес вийшов до воріт прострілювати уздовж штрафного на Мбокані, а Нуху ледь не послав м'яч у сітку власних воріт, Кадар після подачі кутового пробив у поперечину, Гармаш вивів Корзуна на ворота, але фон Бальмос парирував цей удар. Та й у Ярмоленка на останніх хвилинах були два хороших моменти, але Андрій не зумів влучити у ворота.

Найцікавіше команди залишили на додатковий час. Тільки арбітр показав табличку з доданими хвилинами, як Янг Бойз забив. Ассале отримав пас від Мбабу і накинув м'яч на Фасснахта, який відправив м'яч у сітку ударом головою.

Але тут же Динамо повернуло собі перевагу у два м'ячі. Коваль вибив м'яч від своїх воріт, той пролетів через усе поле і потрапив у ноги Гармаша, який переграв фон Бальмоса.

Перемога 3:1 у домашньому матчі дарує Динамо хороші можливості пройти Янг Бойз, але все вирішиться після гри у відповідь через тиждень у Берні.

Динамо - Янг Бойз (3:1)

Голи: Ярмоленко, 15, Мбокані, 34, Гармаш, 90 + 3 - Фасснахт, 90

Динамо: Коваль - Морозюк, Хачеріді, Кадар, Віда - Сидорчук (Корзун, 65), Шепелев - Ярмоленко, Гармаш (Буяльський, 90 + 4), Гонсалес (Циганков, 81) - Мбокані

Янг Бойз: фон Бальмос - Мбабу, фон Берген, Нуху, Бенито (Лотомба, 76) - Раве, Ебішер (Бертоне, 62), Саного (Ассале, 51), Фасснахт - Оаро, Соу

Попередження: Нуху, фон Берген