0
547
Реал - переможець Суперкубка Іспанії

Мадридський Реал і без Роналду не зазнав проблем з каталонцями.

Мадридський Реал переміг Барселону у другому матчі за Суперкубок Іспанії і став володарем трофея.

Після виїзної перемоги 3:1, Реал і вдома був сильнішим за каталонців, обігравши їх з рахунком 2:0.І це навіть без Роналду, який отримав дискваліфікацію на п'ять матчів.

У дебюті зустрічі голом відзначився Марко Асенсіо, який прийняв м'яч на половині поля Барси, підробив його під "робочу" ліву ногу і запустив його прямо під поперечину.

А перед перервою Реал подвоїв свою перевагу після того, як Марсело прострілив з лівого флангу, а в штрафній Бензема випередив Умтіті і спокійно вразив кут воріт Тер Штегена.

Другий тайм видався набагато нуднішим від першого і на це були причини. Було дуже добре видно, що господарі грали з величезним запасом і при бажанні вони могли включити швидкості і спробувати забити ще, проте "бланкос" вирішили, що сьогодні вистачить і двох м'ячів.

Барселона, в свою чергу, мала кілька класних моментів (перекладина від Мессі, вихід один на один Роберто, удар головою Суареса), але водночас розуміла, що битва програна.

Реал - Барселона 2:0