Україна здобула важливу перемогу над Туреччиною

iSport.ua,  2 вересня 2017, 23:45
0
1840

Збірна України обіграла Туреччину у кваліфікації на ЧС-2018.

Національна збірна України з футболу здобула важливу перемогу в Харкові над командою Туреччини в сьомому турі кваліфікації на чемпіонат світу 2018 року.

Українці просто блискуче провели перший тайм: впевнена гра в захисті не дозволила гостям створити жодного гострого моменту біля воріт П'ятова, а активна гра наших атакувальних гравців дозволяла одній за одною створювати гострі моменти біля воріт Бабаджана.

Відкривати рахунок українці могли вже на 8-й хв., але удар Степаненка головою пройшов у сантиметрах над поперечиною. Могли забивати Коноплянка, Кравець, Ротань як після позиційних атак, так і після швидких контратак.

Підсумком переваги українців у першому таймі стали два голи Андрія Ярмоленка. Осад тільки залишився через те, що обидва арбітри не мали б їх зарахувати. У першому моменті Коноплянка віддав на Кравця, той скинув м'яч під удар Коваленку, у якого не вийшов удар, але м'яч пішов до Ярмоленка, який і відкрив рахунок. Ось тільки в момент удару-передачі Коваленка Ярмоленко був в офсайді.

В епізоді з другим голом Коноплянка пройшов по лівому флангу і прострілив на Ярмоленка, який обіграв воротаря і захисника, відправивши м'яч у ворота, ось тільки в момент передачі Коноплянки м'яч уже залишив поле.

Хай там як, на перерву Україна пішла, маючи перевагу у два м'ячі, і в другому таймі її втримала.

Коли на початку тайму українці віддали ініціативу гостям, то під кінець поєдинку наші футболісти вже грали в задоволення і неодноразово могли довести рахунок до розгромного, але рахунок на табло так і не змінився.

Хоча був ще один епізод, де судді нам пробачили, коли Кривцов у своєму штрафному притримав суперника і той впав, але арбітри оминули увагою це падіння.

2:0 - дуже важлива перемога для України, яка з огляду на поразку Ісландії в матчі з фінами і не завершеного матчу між Хорватією і Косовим вивела команду Шевченка на перше місце в групі. У нас 14 очок, у Хорватії та Ісландії по 13, а в Туреччині залишилося 11 очок. В останніх трьох турах очікується дуже складна боротьба, а вже найближчого вівторка Україна зіграє з Ісландією, а Туреччина - з Хорватією.

Україна - Туреччина (2:0)

Голи: Ярмоленко, 18, 42

Україна: П'ятов - Бутко, Кривцов, Хачеріді, Матвієнко - Степаненко, Ротань (Малиновський, 79), Коваленко - Ярмоленко, Кравець (Бесєдін, 70), Коноплянка (Зінченко, 90)

Туреччина: Бабаджан - Озбайракли, Азиз (Сеюнджу, 73), Топал, Кейбаші - Туфан (Оз'якуп, 60), Джигерджі, Юндер, Емре - Чалханоглу (Туран, 68) - Тосун

Попередження: Бесєдін